Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā vāks ziedojumus tirgošanās galdu iegādei 2

Arī šogad 8. maijā Valkā, Lugažu laukumā, notiks 8. Lielais labdarības robežtirgus. Šogad nauda par tirdzniecības vietu nomu, populāru cilvēku ceptajām desiņām un labdarības loteriju novirzīs pilsētas tirgus labiekārtošanai - jaunu galdu iegādei.

Valkas tirgus direktore Skaidrīte Pavlova stāsta, ka pašlaik tirgus laukumā izvietoti 20 galdi, kuri jau kalpojuši aptuveni 17 gadus. Tie esot nolietojušies, nestabili, vairākkārt remontēti un atjaunoti. Diemžēl pilsētā pašlaik ir tendence, ka gandrīz katru vakaru kāds galds tiek ļaunprātīgi sabojāts.

Domājot par nākotni, S. Pavlova cer, ka par saziedotiem līdzekļiem izdosies konkursa kārtībā iegādāties tirgotājiem un pircējiem ērtus galdus ar jumtu, kas no nokrišņiem pasargātu ne vien pārdevējus, bet arī preces.

Direktore cer, ka ar jaunajiem galdiem pilsētā tirgus atdzīvosies un kļūs iecienīta iepirkšanās vieta. "Labdarības loterijas balvu fondu veido vietējo uzņēmēju, iestāžu un privātpersonu saziedotās lietas," stāsta Tūrisma informācijas centra vadītāja Liene Bērziņa. Viņa aicina uzņēmējus un iedzīvotājus loterijai ziedot mantas.

Tās var nodot Tūrisma informācijas birojā Valkā, Rīgas ielā 22, katru darba dienu no pulksten 8.00 līdz 17.00 (pusdienas pārtraukums no pulksten 12.00 līdz 13.00). Tāpat uz pasākumu tiek aicināti tirgotāji, kuri var pieteikties pa tālruni/faksu 64725522, mobilo tālruni 26446602 vai pa e-pastu [email protected].

Katru gadu savu atbalstu pasākuma rīkošanā sniedz Valkas dāmu klubs, pilsētas kultūras nams, pilsētas tirgus direktore Skaidrīte Pavlova, novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa, SIA "Servilat" (labdarības desiņas) un Valkas Rotari klubs.

Atgādinām, ka iepriekšējos gados robežtirgū iegūtie līdzekļi ziedoti pilsētas rotaļlaukuma un skeitparka izveidei, kā arī inventāra iegādei, krēslu iegādei bērnu un jauniešu centram "Mice", J. Cimzes Valkas mūzikas skolai - akordeona un aparatūras iegādei, lai katru dienu pulksten 13.00 un pulksten 19.00 atskaņotu J. Cimzes tautasdziesmas apdarei "Teici, teici, valodiņa".

Komentāri 2

Ha, ha:((

Izraadas mums ir tirgus direktore...... tik nedz kur tas tirgus, kuram vajag direktori!
Veel viena likeede uz novada budzeta

pirms 9 gadiem, 2010.04.11 18:06

mako

Varēja jau nu kaut kādai estētiskākai vērtībai ziedot, nevis... tirgus galdu iegādei. FUI :( Iepriekšējo gadu piemēri - skeitparks, mūzikas instrumenta iegāde utt, tie ir piemēri, nevis tirgus galdi...

Šausmas, uz ko mēs ejam???

pirms 9 gadiem, 2010.04.12 13:53

Valka