Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā vandaļi joprojām turpina postīt skvēriņu 12

Naktī no piektdienas uz sestdienu Valkā atkal ir noticis kārtējais vandalisma akts - labiekārtotajā skvēriņā pilsētas centrā Rīgas un Raiņa ielas krustojumā izlauztas divas atkritumu urnas.

Satrauktā sētniece Inese Moseičuka sestdien jau pulksten 8.00 meklēja "Ziemeļlatvijas" žurnālistu, lai paustu savu bēdu. "Sirds sāp uz to raugoties," sacīja sētniece.

To var saprast, jo līdz šim nekāda būtiska skāde skvēriņam netika nodarīta, ja nu vien rudenī velosipēdisti vēl neuzaugušajā zālienā atstāja savu braucamo riepu nospiedumus.

Urnas jāiebetonē pamatīgākCeliņa, kas savieno Rīgas un Raiņa ielu, malā bija izlauztas divas atkritumu urnas. "Šī nav pirmā reize, kad izspārda miskastes. Tāds gadījums jau bija. Tiesa, iepriekšēja reizē izlauza tikai vienu. Labi, ka atkritumu urnas nav sabojātas tās deformējot, un kad zeme atlaidīsies varēsim tās uzstādīt no jauna," skaidro Valkas novada domes Teritorijas apsaimniekošanas nodaļas darbu vadītāja Vija Iļda.

Viņa uzskata, ka šīs urnas jāiebetonē pamatīgāk. Saskaņā ar projektu tās bija bija nostiprinātas ar dībeļiem, kas vairāk piemēroti privātdārzā. Pašlaik izlauztās urnas ir aizvestas un gaida pavasari turpmākai kalpošanai. V. Iļda piebilst, ka viena urna šā celiņa malā vēl ir palikusi un turpat līdzās tādas ir arī uzbūvētajā apļveida konstrukcijā, tā kā iedzīvotājiem nevajadzētu rasties problēmām ar atkritumu izmešanu.

Cer uz videonovērošanas kamerāmUz šiem soliņiem siltākā laikā labprāt atpūšas un jaunumus pārrunā gan vietējie pensionāri, gan iebraucēji.

Pašvaldības policiste Diāna Jūga "Ziemeļlatvijai" sacīja, ka piektdien no pulksten 18.00 līdz 2.00 dežurējusi kopā ar Valsts policijas darbiniekiem un šajā laikā minētais vandalisma akts nav noticis. Visticamāk, ka tas bijis rīta pusē.

Viņa ļoti cer uz gaidāmajām videonovērošanas kamerām, kuras plānots uzstādīt, lai šī vieta būtu labi pārskatāma. Tas atvieglotu sameklēt ļaundarus. Jautāta, vai Valkā notiek jauniešu aizturēšana, kad sabiedriskās vietās notiek likumpārkāpumi, viņa atbildēja, ka materiālu zaudējumu nodarīšanas gadījumā aizdomās turamie allaž tiek aizturēti un nodoti Valsts policijai.

Komentāri 12

savanna

Ceram uz lieliem sodiem. Ja ne pašiem, tad vecākiem, kuri tādu "zelta" jaunatni izaudzināja.

pirms 9 gadiem, 2010.02.01 19:15

zzs

Tādiem vandāļiem, ja noķers būtu jāsarīko publiska nopēršana pilsētas centrā- ar žagaru pa pliku debenu.Varbūt tas iedarbosies?

pirms 9 gadiem, 2010.02.01 19:36

austere

Nu gan cūkas. Ceru, ka atradīs vainīgos.

pirms 9 gadiem, 2010.02.01 22:15

labaakis sods-sabiedriskais darbs- salabot salauzto.

pirms 9 gadiem, 2010.02.01 23:17

zinu!

Nu jāliek viņi pie sniega sagrābšanas darbiem. Tā kā Latvijā ir sākusies stihija, sniedziņa ir daudz, bet šodien atkal NEVIENA sētnieka, tad šie vandāļi jāliek pie darba.

pirms 9 gadiem, 2010.02.01 23:58

yty

Vecāki domā kā izdzīvot,bērni aug savā vaļā,lūk arī rezultāts.

pirms 9 gadiem, 2010.02.02 10:12

Tas ZINU!

Tavai zināšanai Valkas pilsētas štatu vienībā tāda amata kā sētnieks vispār nav,bet ir strādnieks.Šo strādnieku darba diena ir 8 st.,bet atšķirībā no kantora darbiniekiem viņu darba diena nesākās no 9-17,bet jau tad,kad daži labi tikai iet gulēt.
Ņemot vērā,ka šogad ziema ir padevusies pietiekoši bagāta ar sniegu un salu,tas ir tikai cilvēcīgi,ja strādnieki nedaudz apsildās.Ir tak atsķirība,vai tu 8st,strādā siltā telpā,vai ārā uz ielas???UN vēl attīstītās Latvijas pilsētās,vispirms ar lielākajiem sniegiem tiek galā tehnika un tikai tad darbu sāk strādnieki.

pirms 9 gadiem, 2010.02.02 10:20

888888

To ko vajag redzēt,to pašvaldības policistes neredz,bet to,kas nebūt nav viņu kompetencē,tur tik bāžās iekšā!

pirms 9 gadiem, 2010.02.02 10:22

ingvers

Nu tā strādniece Inese Moseičuka ir tīrā sūdzībbībele !!! Ka tikai kautkas notiek, nu tad uzreiz skrien un meklē redakciju. Vai tad redakcijas žurnālisti ies un meklēs dos demolētājus,vai salabos salauzto ??? Vai tad Valkā tas ir pirmais gadījums ??? Vai tad Ziemeļlatvijas redakcija nezina kas notiek Valkā regulāri ??? Acīmredzot šī I.Moseičuka grib sev pievērst uzmanību !
Labāk būtu sniegus tīrījusi, bet ne komandējusi citus, mazāk nodarbojusies ar klačošanu.

pirms 9 gadiem, 2010.02.02 11:51

Zane

Inese ir ļoti laba strādniece,pamēģini pats ziemā patīrīt tās kupenas. Māki tikai anonīmi apriet.

pirms 9 gadiem, 2010.02.02 12:03

o

Nepazīstu personīgi I. Moseičuku, bet viņa nu patiešām ir tā, kura ir visbiežāk redzama strādājam savā teritorijā un darbu padara godam. Par to pārliecinos, gadiem ejot uz darbu gan ziemā, gan vasarā.

pirms 9 gadiem, 2010.02.02 13:27

vasilits

И где наша (доблестная) муниципальная полиция?

pirms 9 gadiem, 2010.02.03 12:28

Valka