Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā var nodot nolietotās riepas 2

SIA "Zaļā josta" sadarbībā ar SIA "EKO Osta" un SIA "ZAAO" ir izsludinājusi akciju, kurā aicina reģiona iedzīvotājus izrevidēt savas garāžas, šķūnīšus un noliktavas, lai videi draudzīgā veidā atbrīvotos no nolietotām automašīnu, motociklu un velosipēdu riepām.

Kā informē SIA "Zaļā josta" mārketinga projektu vadītāja Laima Jekšiņa, riepu nodošanas akcija notiks trīs dienu garumā no 25. līdz 27. novembrim, pieņemšanas punktiem darbojoties pagarinātā darba laikā, ļaujot ikvienam iedzīvotājam sev ērtā laikā un vietā atbrīvoties no nevajadzīgām riepām. Tās bez maksas pieņems "ZAAO" pieņemšanas punktā Valkā, Austras ielā 10.

Kā "Ziemeļlatvijai" paskaidroja Valkas novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Inese Vehi, tad Valka šajā akcijā nav iekļāvusies, jo ar "ZAAO" līgums par riepu pieņemšanu ir lauzts, taču tās jau labu laiku "Austrās" pieņem kāds vietējais autoserviss, kurš riepas izmanto savā uzņēmējdarbībā.

Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās riepas bez maksas var nodot no pulksten 9.00 līdz 19.00. Sestdienās tas izdarāms no 9.00 līdz 13.00. Nodošanas datumi nekādi nav limitēti.L. Jekšiņa "Ziemeļlatvijai" apgalvoja, ka akcija ir spēkā arī Valkā un tur nodotās riepas, kas akcijas ietvaros tiks savāktas SIA "ZAAO" pieņemšanas EKOlaukumos, nogādās poligonā "Daibe", kur tās sasmalcinās un izmantos atkritumu krātuves būvniecībā kā drenējošo slāni, lai varētu savākt infiltrātu.

Komentāri 2

suns funs

pffffffff.... teereet benziinu kai aizvestu speciaali riepas,lai citiem labums... a man no taa???

pirms 9 gadiem, 2010.11.25 12:39

Malda

Es labāk gribētu, la no manis savāktu veco šīferi, bet kas tev dos, būs vien pašai jādrupina un jāber Valkas ielās bedrēs :(

pirms 9 gadiem, 2010.11.25 20:08

Valka