Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā viesojas ASV vēstniecības pārstāvji

21.aprīlī Valkā viesojas ASV vēstniecības pārstāvji: vēstniecības Preses un kultūras atašeja Ketija Džailza-Diaza, Politikas un ekonomikas nodaļas vadītājs Lins Debevuāzs, mediju speciāliste Ilze Millere un politikas speciālists Mārtiņš Spravņiks. Vizītes mērķis - neformālā gaisotnē iepazīt ekonomisko un sociālo situāciju Valkā, nākotnes perspektīvas un galvenos izaicinājumus, kā arī Valkas pašvaldības sadarbība ar Igauniju.

 Vēstniecības pārstāvji apmeklēja Valkas novada domi, mākslas skolu, ģimnāziju, muzeju, devās arī uz ģimenes atbalsta centru “Saulīte” Ērģemē.

 “Esam priecīgi par ASV vēstniecības pārstāvju vizīti,” pauž Valkas pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis, “Šķita, ka viesiem patiesi interesēja dzīve Valkā. Esmu pārliecināts, ka šis ir sākums ciešākai sadarbībai gan kultūras, gan sporta, gan izglītības jomās. Labprāt uzņemsim pie sevis arī ASV vēstnieci. Šīs tikšanās laikā vienojāmies, ka šogad veidosim labdarības projektu, kurā piedalīsies ASV karavīri.”

Valka