Valkā zog ziedošās kannas 1

Pēc Valkas centrā izveidotā skvēra portāla www.ziemellatvija.lv apmeklētāji izteica bažas par to, vai iekoptā vieta nekļūs par mērķi postītājiem un stādu zagļiem.

 

Valkas pilsētas dārzniece Inese Vehi stāsta, ka pret šo sakopto teritoriju pilsētnieki izturas ar pietāti. Konstatēts, ka, lecot no jaunās dekoratīvās sienas, papostīts viens skujenis.

 

 

Cietis ir arī zālājs, kuru kāds bija pārbraucis ar transporta līdzekli. Pirms jaunā skvēra ierīkošanas, tur parasti "tusēja" nenosakāma vecuma iereibuši vīrieši, kuri caurām dienām varēja sēdēt un nesteidzīgi izklaidēties. Pašlaik soliņus pārsvarā izmanto pensionāri un bērni.

 

No ļaundariem cietuši arī pilsētas apstādījumi - īpaši puķu dobes. Šomēnes Raiņa ielas puķu dobē, kas atrodas netālu aiz Krājbankas ēkas, nogrieztas aptuveni divas trešdaļas tikko uzziedējušu kannu. Valkas pilsētas pašvaldības policijas inspektore Diāna Jūga informē, ka šis gadījums ir zināms un ka pašlaik notiek kādas aculiecinieces, kas redzējusi puišus postam puķu dobi, meklēšana.

 

Pašvaldības policijai jaunajā skvērā visbiežāk nākas saskarties ar iereibušām personām darbaspējīgā vecumā. D. Jūga saskārusies ar gadījumu, kad viņi skvērā dzēra odekolonu.

 

 

Pieķert viņus dzeram alkoholiskos dzērienus esot sarežģīti, jo parasti, ieraugot cilvēkus formas tērpā, pudeles tiek noslēptas. Vairākas reizes ir lūgta arī valsts policijas palīdzība. Savukārt vakaros skvērā parasti pulcējoties jaunieši. "Ziemeļlatvija" atgādina, ka pašlaik uz ielas līdz 18 gadu vecumam var uzturēties tikai līdz pulksten 22.00.

Komentāri 1

krievs

aculieciniece drosi vien bija no serijas - es, es aculieciniece, a kas motika?
nepieradis!
lieka nodoklu naudas nosisana.

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 21:01

Valka