Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas bibliotēka aicina dāvināt grāmatas

Klāt Ziemassvētku laiks, kad savas vēlmes ļauts izteikt gan Ziemassvētku vecītim, gan apkārtējiem un cerēt uz vēlmju piepildīšanos. Vairākas Valkas novada Centrālās bibliotēkas krājuma grāmatas ir bijušas lasītājiem ļoti iecienītas, tādēļ tās ir nopietni „nolasītas".

„Aizvietot šīs grāmatas ar jauniem eksemplāriem nav iespējams, tādēļ vēršamies ar lūgumu tās uzdāvināt bibliotēkai. Varbūt Jums mājās šīs grāmatas guļ plauktā un nav vajadzīgas, bet pie mums tās atkal būtu noderīgas," norāda Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Medne.

Viņa informē, ka bērnu literatūras nodaļas apmeklētāji būs priecīgi dāvinājumā saņemt šādas grāmatas:

Astrīda Lindgrēne: „Lennebergas Emīls", „Brāļi Lauvassirdis", grāmatas par Brālīti un Karlsonu;

Enida Blaitone: „Noslēpumainais mežs", „Noslēpumainais kalns", „Noslēpumainās alas", „Rabedabas noslēpums", „Rokingdaunas noslēpums", „Rilobijas gadatirgus noslēpums";

Disney grāmatas „Aristokaķi", „Mauglis - cilvēku mazulis";

Dž.Blūma „Vasaras māsas";

T.Brezinas grāmatas no sērijas „Lieta Tev un tīģerkomandai";Skomants. Teitoņu gūsteknis;

latviešu tautas teikas „Reiz bija...".

Bērni ir iemīļojuši arī skaitāmpantu grāmatu „Burbuļmātei deguns garš", „Jānis, bānis amerikānis", „Kaķis lēca smēdē", grāmatu par spociņu Kasperu (autors L.Rodžani). Priecāsimies saņemt A.Gobas grāmatu „Sienāža debesskrāpis" un katru grāmatu pirmskolas vecuma bērniem ar biezām lapām un košiem attēliem.

Savukārt pieaugušo literatūras nodaļa būtu priecīga par Ernesta Hemingveja kopotajiem rakstiem un V.Kolinsa grāmatu „Sieviete baltā".

Valka