Valkas dome informatīvā laikraksta izdošanai tērēs 870 latus 15

Valkas dome informatīvā laikraksta "Valkas Vēstis" maketēšanai, iespiešanai un piegādei no februāra līdz jūnijam tērēs 870 latus, aģentūra LETA uzzināja Valkas domē.

 

Izsludinātajā iepirkuma procedūrā uzvarējusi SIA "Latgales druka".

 

 

Kā pastāstīja domes preses sekretāre Inguna Medne, šogad budžetā paredzēti līdzekļi laikraksta izdošanai līdz jūnijam, savukārt janvārī laikraksts netika izdots, jo tad vēl nebija apstiprināts pilsētas šī gada budžets un nebija zināms, cik daudz līdzekļu šim izdevumam varēs atvēlēt.

 

 

"Agrāk "Valkas Vēstis" izplatījām kopā ar rajona laikrakstu, taču tad to saņēma tikai laikraksta abonenti. Izplatījām arī veikalos un dažādās iestādēs. Šogad finansiālu apsvērumu dēļ nevaram laikrakstu izplatīt visās Valkas novada pastkastītēs, tādēļ nolēmām talkā ņemt Valkas Jauniešu domi," stāsta Medne.

 

 

Jauniešu dome piekritusi brīvprātīgi izplatīt laikrakstu iestādēs, uzņēmumos, veikalos, arī daudzdzīvokļu māju pastkastītēs.

 

 

Pirmais laikraksta numurs tika izdots 13.februārī, nākamais būs 6.martā. Laikraksts iznāks vienu reizi mēnesī, un tas būs melnbalts.

 

 

Četrās A3 formāta lapās ietverta aktuāla informācija par pilsētas domes darbu, ziņas par Valkas novadu un fotogrāfijas no dažādiem rajonā notikušiem pasākumiem.

Komentāri 15

sviests

Poītīvisma kampaņa TP priekšvēlēšanu laikā:( Vai šo naudu nevarēja tērēt sparātīgāk? Ziemeļlatvija taču raksta par visu aktuālāko', bet laikam viņi nepakļaujas domes diktātam un uzskatiem:( Cirks, nekas vairāk:(

pirms 12 gadiem, 2009.02.15 21:46

Līga Bērziņa

Sviests, Tev rēgojas vai paranoja!!
Nu nav tā, ka Ziemeļlatvija raksta par visu un šaubos, ka dome kaut ko diktē..
Lūdzu pasaki, kur varētu 870 Ls iztērēt, lai 5 mēnešus cilvēki bez maksas tiktu pie informācijas par labo Valkā???

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 05:52

Ha

Nevis par labo, bet par to ko nodiktē dome...Tiešām jāsmejas...Reklāmas avīzīti priekšvēlēsanām gatavojam...

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 07:13

sviests

Līgucim
Ne rēgojas, ne paranoja:)
Naudu varētu izlietot,kaut vai lai aizlāpītu par šo naudu bedrītes uz Rīgas un Tālavas ielas krusta:) Ar šo naudiņu pietiktu pilnībā:)
Bet Tu jau laikam par dežuranti uzlikta, lai citus šeit apliktu:))

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 08:35

versija

Nav ko tracināt cilvēkus! Vienkārši motivējiet, kāpēc ir tāda vajadzība pēc šādas lapeles un ar ko tās informācija atšķirsies no informācijas Ziemellatvijā. Ja varat, protams.

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 10:28

Līga Bērziņa

sviests!!
1) Neesmu Tev nekāda Līguce!!
2) Bedrēm viena nauda, informācijai un saziņai ar sabiedrību- cita nauda (tā vismaz normālā saimniecībā pieņemts, ka visu naudu liek pa čupiņām un tērē kur plānots)
3) brīvā portālā varu komentēt jegkuru rakstu un komentāri, ja piekrītu vai nepiekrītu kādam... un tādēļ neesmu nekāda dežurante
4) man kā izteikti pozitīvai peronai gribas dzirdēt arī pozitīvas ziņas, tādēļ man šis Valkas Domes laikraksts tīri labi patīk :)

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 12:10

vanagacs

Laikraksts ir labs. Jaunā veidolā vēl labāks. Sviestam jātaisa saraksts uz vēlēšanām. Hau,esmu runājis!

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 13:40

Sviests

Līga...:)
Punkts 1:Vari, protams, komentēt un izteikt viedokli, bet, kulturāli cilvēki necenšas otram piedēvēt savas sliktās īpašības un slimīibas, necenšas apvainot otru, bet Tev jau laikam tas nav saprotams,
Punkts 2:Protams, katrai vajadzībai sava naudas čupiņa, bet būtu nepieciešams izvērtēt, kura čupiņas naudas tērēšana sabiedrībai ir vajadzīgāka un tālāk čupiņas apvienot vai novirzīt vajadzīgā virzienā,
Punkts 3: Ja Tev dzīve ir tik pozitīva, man par to liels prieks, bet ne visiem mūsu pilsētas iedzīvotājiem tā tāda ir, tāpēc arī gribētu zināt un būt informēts par sliktajām, negatīvajām lietām, kas cilvēkiem traucē pozitīvi dzīvot un gribētos uzzināt, kas pie negatīvajām lietām vainīgs, kā tās likvidēt un dzīvi uzlabot.Vari pavērties domes mājas lapas viesu grāmatā, cik daudz jautājumu sakrājies, bet nav nevienas amatpersonas atbildes, uz daudzajiem "kāpēc"...Varbūt Tu to negribi redzēt un Tevi tas neinteresē?
Punkts 4:novēlu Tev izdošanos un labu garastāvokli lasot domes bezmaksas (bet faktiski tā ir mana un citu nodokļu maksātāju nauda, kura tiek izmantot, neprasot manu viedokli, vai man tas vajadzīgs un vai es to gribu) lapiņu ar labajiem darbiem, kura slavē pie varas esošo TP un viņas labos darbus, bet par neizdarīto un slikto klusē...:(

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 14:08

dusma

Sviest, ar tevi ir skaidrs, ka : varbūt tu esi nodokļu maksātāja, bet algu saņem ne par ko, jo darba laikā raksti apcerējumus par to, cik slikti ir citi. Gan viesu lapas , gan visi citi portāli ir izstaigāti, vai ne? Un būt laimīgai traucē pie varas esošā TP? Nu ko lai dara, ka neesi politiski aktīva, bet rosies tikai pa kūtspakaļu. Esi drosmīgāka un nāc priekšā. Un neaudzini Līgu, man prieks par pozitīvismu cilvēkā, ko varētu novēlēt arī tev, bet tev jau nevajag.
P.s. Ja par avīzi, tad informācija ir vajadzīga tāpat kā sakārtota iela. Bet tevi jau uztrauc TP labie darbi, ne tik daudz avīze!

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 15:34

Līga Bērziņa

Sviests!!
1) es nevienu savu īpašību Tev nepiedēvēju bet pajautāju Tavu diagnozi (tīri aiz intereses)!! Arī apvainojusi nevienu nejūtos, jo ne jau es teicu ka Dome (kas ir pašvaldības iestāde nevis TP birojs) rīko TP kampaņu (Tu gan savā pirmajā komentārā to teici)..
2) varbūt ir kāds, kuram Tava ceļa kvalitāte (tu ierosināji remontēt par Avīzēm plānoto naudu Tālavas ielu) nekādi neinteresē, bet tā vietā viņš gribētu, lai pa to naudu stāda kokus... katram sava taisnība, bet lēmums jau pieņemts un nav ko tagad plātīties ar teorijām kas un kāpēc pieņēma šādu lēmumu..
3) par manu dzīves pozitīvismu- jā es esmu īpaša, jo man nauda aug kokos un manā vietā uz darbu iet mani superduper dresētie suņi, ēdu es tikai ikrus, un dzīvoju privātā villā kur par gāzes apkuri maksā ukraina.... tieši tādēļ man "parastos" Valkas iedzīvotājus nesaprast!!
ja man ir kādi jautājumibijuši, vienmēr- griežoties domē, esmu saņēmusi visas atbildes. Neteikšu, ka man patīk viss, kas šeit notiek, bet to negatīvismu kas valda apkārt es atsakos pieņemt.. tādēļ vairs neklusēju, kad kāds atkal visā vaino Domi un TP (tā nav viena un tā pati organizācija, kā savos komentāros apgalvo) Nu nevar tā būt, ka pašu ievēlēti deputāti (arī neejot uz vēlēšanām piedalamies tajās, ļaujot citiem izteikties savā vietā) tagad kļuvuši tik slikti, ka ķengāties vien gribās!! Nu neticu, ka kāds no Domes vainīgs, ka citam jāzaudēts darbs, vai jāstrādā darbā, kas riebjas...
4) katram nav jāprasa, vai drīkst drukāt Valkas avīzi jo Dome ir vēlētāju vairākuma izvēlēti pārstāvji, kas mūsu vietā pieņem lēmumus!! Un lai jau Tevis mīlētā vietējā prese dzenas pēc tām sensācijām, nepadarītajiem darbiem, sliktajām lietām...
Es tikmēr ar prieku palasīšu kas Valkā jauks padarīts, noticis un plānots!!!! :)

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 16:57

Arī Līga Bērziņa savus komentārus raksta darba laikā! Tas ir ja domā tikai vienā virzienā. Zināšanai: pastāv maiņu darbs un tad cilvēkam pēc maiņas ir vairākas brīvdienas.

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 18:03

krišs

Līga Bērziņa- malacis. Par avīzi-Ziemeļlatvija jāpērk par naudu,'domes avīze ir informācija par brīvu. Paldies tam kas man avīzi ielika pastkastītē.

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 18:32

miss butter

vai Valka iedziivotaji visi saucas sviesti?
avizi ari vareja pardevet...)))
vai jums nav par ko citu uztraukties!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 19:59

arī Bērziņa

Un tas viss notiek laikā, kad likvidē sētnieku vietas, nogriezta uzturēšanas izdevumu nauda skolām un bērnudārzam......utt.
Es personīgi nevēlos lasīt to lapeli kurā ir bla, bla bla par to kādi sasniegumi mums jau ir un kādas piena upes ķīseļa krastos mūs vēl gaida, jo diemžēl reālajā dzīvē viss ir savādāk. Taisnību par to kā tiek izlietota nodokļu maksātāju nauda un (ne)kādu labumu tas dod Valkas iedzīvotājiem jau tur neraksta.

pirms 12 gadiem, 2009.02.17 12:24

dusma

Arī Bērziņai - Vai Jūs to "lapeli"" esiet redzējusi? Es tur neko par sasniegumiem nesaskatīju. Gluži otrādi, tur ir par problēmām. Negribiet, nelasiet. Tie daži simti latu nevienam neiedos darbavietu un neapslāpēs nevienu žultsizplūdumu. Paskatieties kaut internetā, katram pagastam ir savi informatīvi biļeteni, bet Jūs gribat lai Valka ir bezmaz vienīgā, kas savus iedzīvotājus neinformē par pašvaldībā notiekošo. Jāsecina, ka vai nu Jums ir vienkārši "zobs" uz domi vai arī vislabāk jūtaties "mucā turēta un pa spundi barota".Atvainojiet, ja kļūdos,bet Jūsu tekstiņš tieši par to liecina. Novēlu mazāk ļaunuma, būs vieglāk dzīvot!

pirms 12 gadiem, 2009.02.17 19:36

Valka