Valkas dome izsludina konkursu robežtirgus konferansjē amatam

Valkas Uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma informācijas centrā līdz 15. aprīlim aicināti pieteikties brīvprātīgie uz konferansjē amatu, kuri būtu gatavi vadīt 6. Lielo labdarības robežtirgu.Centra vadītāja Ance Empele uz šo amatu aicina pieteikties drosmīgas, atraktīvas, komunikablas un atbildīgas personas.

 

 

Kandidāti aicināti pieteikties centrā Valkā, Rīgas ielā 22, zvanot pa tālruni 64725522, 26446602 vai arī sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi [email protected] . Šogad labdarības robežtirgus notiks tikai vienu dienu, sestdien - 10. maijā, Valkā, Lugažu laukumā. Pasākuma noslēgumā plānota pirmā zaļumballe, kurā spēlēs grupa no Rīgas.

 

 

Vāks naudu skeitparkam Līdz pasākumam vēl ir nedaudz laika, tāpēc organizatoriskās nianses vēl tiks precizētas. Pašlaik jau ir zināms, ka 6. robežtirgū savāktos ziedojumus izlietos pilsētas skeitparka izveidei. "Visa iekasētā nauda par tirdzniecības vietu nomu ik gadu tiek izmantota kādam pilsētas svarīgam objektam un noderīgai lietai," informē Valkas domes preses sekretāre Inguna Medne. Viņa atgādina, ka iepriekšējos gados naudu ziedoja bērnu rotaļlaukuma izveidei, akordeona iegādei J. Cimzes bērnu mūzikas skolai, tehnikas iegādei, lai pilsētā atjaunotu tradīciju - noteiktā laikā katru dienu atskaņotu J. Cimzes tautas dziesmu apdari "Teici, teici valodiņa" un aktu zāles krēslu iegādei Valkas rajona bērnu un jauniešu interešu centra vajadzībām.

 

 

Būs plaša kultūras programmaKā katru gadu, arī šogad līdztekus pirkšanai un pārdošanai plānoti dažādi kultūras un izklaides pasākumi - Valkas kultūras nama bērnu un pieaugušo pašdarbības kolektīvu uzstāšanās, labdarības loterija, atrakcijas gan bērniem, gan arī pieaugušajiem, kā arī vienreizēja tradīcija - labdarības desiņu cepšana. Kā zināms, desiņas cep pilsētā pazīstami un cienīti cilvēki. Šogad desiņas ceps arī domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa.Plānots, ka tirgus dienā Valkā būs apskatāma arī fotoakcijas "Viena diena Latvijā" izstāde. Tā notiks Eiropas dienas, kuru atzīmē 9. maijā, ietvaros ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja atskatīties uz vienu diennakti Latvijas dzīvē 2007. un 1987. gadā foto mirkļos.

 

Labdarības pasākuma rīkotāji aicina tirgotājus un amatniekus, kuri vēlas piedalīties 6. robežtirgū pieteikties līdz 27. aprīlim pa iepriekšminētajām koordinātēm.

Valka