Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas domē pieņemtie lēmumi 4

Ceturtdien, 26. augustā notika kārtējā Valkas novada domes sēde. Ar tajā pieņemtajiem lēmumiem var iepazīties klātpievienotajā failā!

Komentāri 4

Izmisušais jurists

Kāpēc Valkas novada dome vēl nav iemācījusies pareizi, likumīgi strādāt? Šajā sēdē pieņemta virkne saistošo noteikumu grozījumu, galvenokārt sociālajos jautājumos, kur tiek nolemts šos grozījumus divu nedēļu laikā pēc to reģistrēšanas ministrijā publicēt laikrakstā. Bet likumā Par pašvaldībām ir teikts, ka tas jādara tad, ja mēneša laikā nav saņemts atzinums no ministrijas! Tātad jāgaida vesels mēnesis, nevis tikai 2 nedēļas!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.09.09 10:07

izmisušajam

Kaut kā neieraudzīju pievienotajā uzskaitījumā, ka šie noteikumi stājas spēkā 2 nedēļu laikā.
Vai neesi pārāk tuvu stāvošs jurists kādam, kas grib būt iten gudrs, ja jau ir pieejams viss lēmuma teksts:)) Nasapratu, kas tad tiek pārkāpts, kurš punkts un pants un kurā likumā?

pirms 9 gadiem, 2010.09.09 11:00

//

Likums paredz, ja mēneša laikā ministrija nesniedz atzinumu, tad drīkst publicēt. Tā kā dome nevar paredzēt, cik ātri ministrija atzinumu sniegs, nekādā ziņā nedrīkt pieņemt lēmumu, ka pēc 2 nedēļām publicēs, jo nākamajā dienā pēc publicēšnas stājas spēkā. Tieši Ne tik izmisušais pats neprot likumus saprast. Palasi likuma Par pašvaldībām 45. panta pirmo un otro daļu!

pirms 9 gadiem, 2010.09.09 13:30

''

Parādiet Zariņam sēdes protokolu 7. paragrāfu un pajautājiet, vai nolemj daļā 3. punkts ir likumīgs? Zinu, ka viņš to noliegs.

pirms 9 gadiem, 2010.09.09 14:02

Valka