Valkas dome Vides ministrijas konkursā tiek ievērota jau otrreiz 1

Valkas pilsētas dome Vides ministrijas konkursā par gada balvu "Ābols 2008" rajonu centru grupā ir saņēmusi Diplomu un atzinību par veiksmīgu darbu vides izglītības jomā.

 

Pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Dagnija Ūdre informē, ka konkurss notiek jau piekto gadu, bet pilsētas dome tajā piedalās otro reizi.

 

 

 "Konkursam bijām pieteikušies ar vairākiem projektiem. Mums šogad beidzās projektu īstenošana par atkritumu izgāztuves rekultivāciju, dalītās atkritumu savākšanas sistēmas ieviešanu un turpinās ūdenssaimniecības sakārtošana. Daudzās akcijās iesaistīti jaunieši un bērni, viņi arī pēc savas iniciatīvas ir īstenojuši vairākus projektus, ir izdots arī buklets par atkritumu šķirošanu," stāsta D. Ūdre.

 

Apbalvojumu - kristāla ābolu - domes par paveikto saņēma arī pērn. Tas liecina, ka Valkā vides sakārtošanā tiek veikts pastāvīgs un mērķtiecīgs darbs.

 

Pirmo vietu konkursā rajonu centru grupā ieguva Cēsis. No mūsu rajona konkursā vēl piedalījās un izpelnījās atzinību Strenču pilsēta un Valkas pagasts.

Komentāri 1

anita

Teikšu-malači !( nepaslinkošu paslavēt, citādi mēs tikai pelt neesam slinki).

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 19:23

Valka