Valkas domes priekšsēdētāja tiksies ar Valsts prezidentu

Valkas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa ir saņēmusi ielūgumu uz pieņemšanu pie Valsts prezidenta Valda Zatlera 8. novembrī Cēsu kultūras centrā, bet vēl 10 pašvaldības struktūru pārstāvji uz koncertu Cēsu sporta hallē, kas būs veltīts Latvijas neatkarības proklamēšanas 90. gadadienai.

 

U. Ozoliņa "Ziemeļlatvijai" pastāstīja, ka pirms gadadienas svinībām Valsts prezidents apmeklēs visus Latvijas reģionus, kur tiksies ar pašvaldību pārstāvjiem. Vidzemē par tādu vietu izvēlētas Cēsis. "Prezidents šogad nolēmis nerīkot šādas pieņemšanas Rīgas pilī, bet dosies uz novadiem, lai atrastos tuvāk tautai. Pēc manām domām, tas ir ļoti labi," saka U. Ozoliņa.

 

Kā informē Valsts prezidenta kanceleja, Cēsis nav izraudzītas nejauši. Cēsis ir viena no senākajām un skaistākajām Vidzemes pilsētām. Vēsturē cēsnieki daudzkārt ietekmējuši Latvijas likteni ceļā uz brīvību. Tur 1917. gadā izveidojās Latviešu karavīru nacionālā savienība. Cēsis ir arī Latvijas valsts karoga dzimtene.

 

Prezidenta ierašanās dienā Cēsīs, Svētā Jāņa baznīcā, notiks ekumēnisks dievkalpojums, pēc tam būs militāra parāde un svētku koncerts.

Valka