Valkas ģimnāzijas 2. klasēm un pirmsskolas grupai jāievēro karantīna 1

Informējam, ka 8. novembrī ir izdots Valkas novada domes priekšsēdētāja rīkojums: „Ņemot vērā, ka Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 2.c klasē un pirmsskolas grupā ir konstatēti divi skolēni ar pozitīvu Covid-19 testu, nosaku, ka ar 9.novembri mācības visās 2.klasēs un pirmsskolas grupā notiek attālināti, visiem šo klašu audzēkņiem, viņu brāļiem un māsām, kuri mācās Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, jāievēro karantīnas režīms. Karantīnas režīms tiek noteikts iesaistītajiem skolotājiem un skolas darbiniekiem. Tas tiek noteiks uz 14 dienām, līdz 20.novembrim. Vecākiem šajā situācijā jārīkojas atbilstoši valstī noteiktajam. Aicinu vecākus sazināties ar saviem darba devējiem un, ja iespējams, veikt darbu attālināti.”

Mācību process 2.klasēs un pirmsskolā, kā arī brāļiem un māsām no citām klasēm, tiks īstenots attālināti, izmantojot e-klasi. Ja ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība, zvanīt klases audzinātājai vai skolas direktorei t.26540200.

Vairāk uzzināt, kā jārīkojas kontaktpersonām, var Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā https://www.spkc.gov.lv/lv

Aicinām uz sapratni! Turpināsim ievērot piesardzības pasākumu!

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

To visu vajadzēja vēl piektdien, vai dienā kad tika konstatēts, nevis visas brīvdienas cilvēki staigaja pa apli.
Un cik reāli cilvēku spēj kautko attalināti? Vien sauja liekežu sēž birojos, un var laist luni arī no mājas.

pirms 10 mēnešiem, 2020.11.08 21:05

Valka