Valkas – Lugažu eveņgēliski luteriskajā baznīcā aprīlis solās būt pasākumiem bagāts

Kristīgajā pasaulē aprīļa sākumā svinēs Lieldienas. Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskajā baznīcā visu aprīli notiks dievkalpojumi un lūgšanas vakars.

Par visiem plānotajiem pasākumiem “Ziemeļlatviju” informē draudzes valdes locekle, atbildīgā par sociālajiem tīkliem un pasākumiem Baiba Karpova, uzsverot, ka tagad cilvēki daudz mazāk iegūt informāciju, skatoties afišas, bet gan vietējā laikrakstā, kur publicēta jaunākā un aktuālākā informācija. 

Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskajā baznīcā 1. aprīlī pulksten 18 notiks Zaļās ceturtdienas dievkalpojums; 2. aprīlī pulksten 19 – Lielās piektdienas dievkalpojums; 4. aprīlī pulksten 11 – Lieldienas, Kristus augšāmcelšanās svētki; 11. aprīlī pulksten 11 – Baltās svētdienas dievkalpojums; 18. aprīlī pulksten 11 – Trešās Lieldienu svētdienas dievkalpojums; 23. aprīlī pulksten 18.30 – Tezē slavēšanas un lūgšanu vakars un 25. aprīlī pulksten 11 – Ceturtās Lieldienu svētdienas dievkalpojums.

B. Karpova skaidro, ka, lai ievērotu visus valstī noteiktos drošības pasākumus “Covid-19” pandēmijas ierobežošanai, dievkalpojumā vai citos dievnamā notiekošajos pasākumos, ievērojot divu metru distanci un dezinficējot rokas, vienlaicīgi var būt 23 cilvēki. Ir jālieto arī deguna un mutes aizsegs.

Valka