Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas mākslas skolā viesojās Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida 1

Šodien, 17. martā, Valkas mākslas skolā ar delegāciju ieradās Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida. Prezidenti sagaidīja Valkas mākslas skolas direktore Maruta Stabulniece kopā ar Valgas pilsētas mērijas vadītāju Kalevu Herku un Valgas apriņķa vadītāju Margusu Lepiku. 

Valkas novada domi pārstāvēja priekšsēdētāja vietnieks Viesturs Zariņš un novada domes deputāte, Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītāja Unda Ozoliņa. Ar kaimiņvalsts prezidenti tikās arī Latvijas - Igaunijas institūta direktore Mārīte Uibo. K. Kaljulaida īsi iepazinās ar skolas vēsturi, kā arī aplūkoja mācību klases, kur skolas audzēkņi - latviešu, igauņu un krievu tautības bērni - apgūst pirmos soļus dažādos mākslas veidos - zīmēšanā, gleznošanā, grafikā, veidošanā ar mālu un citos.

 Kopumā no Valgas mākslas skolu Latvijas pusē apmeklē 118 audzēkņi. Igauņu plūsmā mācās 28 bērni. Ar viņiem strādā četri igauņu pedagogi. Pēc tam notika kopīga tikšanās pie sarunu galda, kurā Valkas novada pašvaldības pārstāvji pastāstīja par kopīgiem dvīņupilsētu Valkas un Valgas sadarbības projektiem.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Zariņš izskatās tīri sakarīgs pilsētas mērs.

pirms 3 gadiem, 2017.03.17 13:05

Valka