"Valkas Namsaimnieka" pārvaldījumā nodotas divas Valkas pagasta Sēļu dzīvojamās mājas 2

Ar šī gada 1. aprīli Valkas pagasta Sēļu dzīvojamās mājas "Māja 20" un "Māja 22" nodotas SIA "Valkas Namsaimnieks" pārvaldījumā. Lēmums par iepriekšminēto nekustamo īpašumu pārvaldīšanas tiesību nodošanu tika pieņemts 2020.gada 30.decembra Valkas novada domes sēdē.

SIA "Valkas Namsaimnieks" sevi ir pierādījis kā profesionālu dzīvojamo māju pārvaldītāju Valkas pilsētā ar labu pieredzi sekmīgu ēku energoefektivitātes paaugstināšanas jeb tā sauktajai ēku siltināšanas projektu izveidē. Labā līmenī tiek nodrošināta sadarbība ar iedzīvotājiem komunālo maksājumu iekasēšanā un parādu piedziņā.

“Sēļi atrodas tuvu pilsētai, un ir loģiski, kā tās savā pārvaldījumā pārņem SIA “Valkas Namsaimnieks”.  Jāņem vērā, ka pagasta pārvaldei ir daudzu citu rūpju, un māju pārvaldīšana prasa specifiskas zināšanas. “Valkas Namsaimniekam” šajā jomā ir ļoti laba pieredze, un spēs to nodrošināt profesionālākā veidā,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

“Uzņēmumam ir sava profesionāla remontbrigāde, kas darbojas gan ar komunikāciju tīklu, gan ar cita veida remontdarbiem. Ceram, ka perspektīvā kāda no šīm Sēļu dzīvojamām mājām varētu tikt virzīta ēkas fasādes atjaunošanas jeb siltināšanas procedūru.”

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Mājas no ārpuses neviens nesiltina. Tas ka siltina nenozīmē ka būs silti. Normālie siltina no iekšas.

pirms 4 mēnešiem, 2021.04.07 22:11

nazis.ass

Mūra mājas nedrīkst siltināt no iekšpuses. Pamatīgi nosiltinot rasas punktu var ievilkt dzīvoklī, un tad sienas sāk svīst zem siltinājuma, siena tek tāpat kā ķēķa logs ziemā, ar visām izrietošajām sekām - pelējumu, nepatīkamu smaku, un vispār māja vairs neder dzīvošanai.

pirms 4 mēnešiem, 2021.04.08 22:24

Valka