Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novadā apkure lētāka nekļūs 2

Noslēdzies Valkas novada domes kurināmā iepirkuma konkurss par Valkas pilsētas, kā arī Vijciema, Valkas un Ērģemes pagasta nodrošināšanu ar kurināmo apkures sezonā.

Novada domes iepirkuma speciāliste Daina Lankovska informē, ka kurināmo piegādās piecas firmas. SIA "Mežvalde par līgumcenu 5600 latiem ar malku nodrošinās Valkas pagasta daudzdzīvokļu mājas un par 4725 latiem Vijciema pagastu. SIA "Valldro Agro" Valkas pilsētai un Ērģemes pagastam pārdos kokskaidas par 7150 latiem, bet lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Ērģeme" Valkas pilsētai par 5780 latiem piegādās auzu graudus. SIA "T.B.D" par 15600 latiem pārdos malku Valkai, bet par 13000 latiem - Ērģemes pagastam. SIA "Vārpas 1" Valkas katlumājām piegādās šķeldu par 112000 latiem.

Daži iedzīvotāji gan jau paguvuši portālā ziemeļlatvija.lv ierakstīt komentārus, ka Valkā pie katlumājas Domes bulvārī atvesta nekvalitatīva malka ar piepēm. "Ziemeļlatvija" ieradās Domes bulvārī un pārliecinājās, ka malka kurināmam vēl derīga. Arī strādnieki apliecināja, ka tās kvalitāte ir pieņemama.

Novada domes izpilddirektors Guntis Bašķis atzīst, ka malka varēja būt labāka, taču tā no "Valkas Bioenergo kompānijas" nopirkta gandrīz par pazeminātu cenu. "Kāda cena, tāda kvalitāte. Kompānija tā bija palikusi pāri, jo tā Stendera ielas katlumāju ar malku vairs neapkurina. Kas attiecas uz gaidāmo apkures sezonu, tad diemžēl maksu par apkuri neizdosies samazināt, jo šogad ievērojami cēlusies malkas cena," saka G. Bašķis.

Komentāri 2

reko

Es atvainojos, bet malkas daļa no kopējā apjoma ir visai maza. Kā var Bašķa k-gs pateikt, ka tāpēc cena nekritīsies. Šķeldai, kokskaidām un auzām vajadzēja to visu tarifu pavilkt uz leju, ne tā? Jeb es kļūdos?

pirms 9 gadiem, 2010.07.05 08:35

putnuverotajs

Ratus taisām ziemā , bet ragavas vasarā. Grūti jau ir +30 grādu karstumā domāt par siltuma taupīšanu. Domāju , ka pašlaik ir īstais laiks savest kārtībā blīvējumus ap logu rāmjiem, ar silikonu ielīmēt stiklus , noblīvēt un aptapsēt ārdurvis. Ar siltumizolācijas tapetēm vai siltumizolācijas vati nosiltināt ārsienas un pēdējo stāvu griestus arī nenāktu par ļaunu. Putekļu un citu gružu iztīrīšana no apkures radiatoriem ( it sevišķi konvektoru tipa) vairākkārtīgi palielinās siltuma atdevi telpām.
Veiksmi jums siltuma taupīšanā. Lai nākotnes plānošana nebeidzas ar tuvākajām brīvdienām.

pirms 9 gadiem, 2010.07.05 09:06

Valka