Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada attīstības programmas izstrādes pirmā darba grupas sanāksme

Piektdien, 8.janvārī plkst.15.00 Valkas novada domes zālē (Valkā, Semināra ielā 9) būs Valkas novada attīstības programmas izstrādes pirmā darba grupas sanāksme.

 

2009.gada 26.novembra Valkas novada domes sēdē tika pieņemts lēmums - uzsākt Valkas novada attīstības programmas izstrādi un apstiprināt darba uzdevumu. Attīstības programmas izstrādes vadītāja ir Valkas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Gunta Smane.

Attīstības programma tiek izstrādāta laika periodā no 2009.gada 27.novembra līdz 2010.gada 28.oktobrim. Programma izstrāde notiks 4 darba posmos noteiktos izpildes termiņos:

 

I posms - pašreizējās situācijas raksturojums un analīze (situācijas apzināšana) - 2009.gada 1.decembris - 2010.gada 31.marts;

 

II posms - stratēģiskās daļas izstrāde - 2010.gada 1.aprīlis - 2010.gada 31.maijs;

 

III posms - attīstības programmas rīcības plāna izstrāde - 2010.gada 1.jūnijs - 2010.gada 31.augusts;

 

IV posms - attīstības programmas ieviešanas uzraudzības plāna izstrāde - 2010.gada 1.septembris - 2010.gada 28.oktobris.

 

Saskaņā ar likumu, Valkas novada attīstības programma ir vidēja termiņa plānošanas dokuments (līdz 7 gadiem), kurā noteikts pasākumu kopums ilgtermiņa prioritāšu īstenošanai. Attīstības programma ir pamats vietējās pašvaldības rīcību un investīciju mērķtiecīgai plānošanai un valsts atbalsta plānošanai vietējā līmenī.

 

Attīstības programma var kalpot arī par pamatu vietējo un ārvalstu investīciju piesaistei, jo investori nevēlas ieguldīt līdzekļus teritorijās, par kuru attīstību nav skaidra priekšstata, kur ir nedroša un nesagatavota vide investīcijām, jo situācija laika gaitā var būtiski mainīties.

Attīstības programmas izstrādē aicināti līdzdarboties arī visi Valkas novada iedzīvotāji un uzņēmēji, sniedzot priekšlikumus un piedaloties Attīstības programmas izstrādes darba grupās.

Valka