Valkas novada bērnu un jauniešu interešu centrs - atvērts visiem 3

Jau augustā bērni uz ielas skrējuši klāt saviem pulciņu vadītājiem, lai pajautātu, vai drīz sāksies nodarbības. Valkas novada bērnu un jauniešu centra kolektīvs nākotnē raugās cerīgi, jo bērniem namiņš ir kļuvis mīļš un vajadzīgs.

 

Iestādē notikusi arī vadības maiņa - kopš 1. septembra vadītājas pienākumus veic līdzšinējā vadītājas vietniece Vita Kalvāne. Ilggadējā centra vadītāja Silvija Dorša devusies pelnītā atpūtā.

 

Gatavi darbam Namiņā darbu turpina arī izglītības metodiķe Inese Lečmane, sekretāre Tija Bērtiņa, pirmsskolas skolotāja Anete Zalužinska un skolotājas palīdze Sanita Āboliņa.

 

V. Kalvāne atzīst, ka centra paspārnē interešu izglītības pulciņu palicis mazāk, toties visi ir gatavi radošam darbam. Jaunajā mācību gadā darbu uzsāk folkloras kopa "Vainadziņš"(vadītājas Skaidra Smeltere un Tija Bērtiņa), mazpulks (Liene Skruode), sporta deju četras grupas (Dainis Liepiņš), vokālais ansamblis "Brīnumiņš" (Inese Lečmane), tehniskās modelēšanas pulciņš (Gunta Aire) un teātra pulciņš (Vita Kalvāne). Pašlaik nodarbības līdz dienas vidum apmeklē desmit Rūķu skolas audzēkņu. Zem centra jumta mājvietu atraduši arī jaunsargi un jauniešu birojs.

 

V.Kalvāne cer, ka sekmīgi turpināsies sadarbība arī ar Strenču novada pulciņu vadītājiem, īpaši gatavojoties 10. Latvijas skolēnu dziesmu un deju svētkiem. Tie notiks nākamā gada jūlijā. Jau zināms, ka svētki ilgs vismaz sešas dienas. Visilgāk galvaspilsētā būs jāpavada dejotājiem.

 

Notiks mazpulcēnu forumsPašlaik notiek gatavošanās Vidzemes mazpulcēnu forumam, kas notiks jau 3. oktobrī. Iecerēts gan tirgus, kur mazpulcēni tirgos pašu izaudzēto, gan arī uzrakstīto projektu prezentācija. Savukārt mazpulku vadītājiem plānots izglītojošs seminārs.

 

Kā katru gadu, arī šogad 8. oktobrī būs namiņa sezonas atklāšanas pasākums, kurā neiztrūks tradicionālā Pedeles krastu sakopšanas talka ar atjautības uzdevumu veikšanu un desiņu cepšanu.Namiņa kolektīvs cer, ka izdosies novada skolēniem organizēt ikgadējo stāstnieku konkursu "Teici, teici valodiņa", kā arī Ziemassvētku koncertu.

 

Plānā iekļauts arī Dziesmu svētku ieskaņas koncerts kopā ar igauņu pašdarbības kolektīviem Valkā, Lugažu laukumā, kas varētu notikt nākamā gada maija beigās.

Komentāri 3

saule

kādeļ bildē nav manāmas pašas galvenās darba rūķe - L.Veinberga un Romina?...ak jā naf lauka bildēties - jāstrādā:))

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 13:24

Figa
Lai jums meitenes veicas,lai istenojas jusu idejas!Lai dzivo naminsh!

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 20:27

Valka