Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novadā: Bez atlīdzības pārņem zemi 10

Jūlija Valkas novada domes sēdē pašvaldības deputāti pieņēma lēmumu no Finanšu ministrijas bez atlīdzības pārņemt zemi Rūjienas ielā 31 - bijušo muitas kontroles punktu - ar kopējo platību 42150 kvadrātmetru.

Uz šīs zemes atrodas biroja ēka un palīgēkas. Novada domes izpilddirektors Guntis Bašķis informē, ka šo nekustamo īpašumu plānots izmantot pašvaldības funkciju nodrošināšanai - daļu zemes gabala izmantos A3 tranzītceļa rekonstruēšanas vajadzībām.

"Ziemeļlatvija" atgādina, ka A3 tranzīta maršruta apvedceļa rekonstrukcijas projektā ir ietverts zemes gabals Rūjienas ielā 31, caur kuru pašlaik iet A3 tranzītceļš. Projektā plānots mainīt Rūjienas ielas izvietojumu, lai iela šķērsotu zemes gabalu gar tā vienu malu, tādējādi uzlabojot atlikušā zemes gabala izmantošanu.

Savukārt daļu no zemes gabala, uz kura atrodas arī novada domei piederošās ēkas, plānots izmantot biznesa inkubatora izveidei, lai sekmētu novada saimniecisko darbību un domātu par lielā bezdarba samazināšanu.

Komentāri 10

Calu inkubators

Un kas bus kad Latviju izmetis no Savienibas un naksies atkal muitu buvet? Atkal no jauna proektu rakstit? Kartejais izsaimniekosanas solis.
Un kas bus inkubatora? Sedes visadi zagli un dienaszagli ar gudriem gimjiem? Laikaa kad 309 kabinets pa internetu ubago telpas.

Butu interesanti paskatities uz siem abiem cilvekiem, kurs izdoma stulbas idejas un kurs tas pienem, vai tik nav ka viena persona to dara?

Lai inkubators nestu auglus, taja jabut augstiem specialistiem, kuru Valkaa nav.

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 14:55

Ja so inkubatoru pardot

Pilseta varetu sanemt videji ap 200000 latiem, kuri ir nauda, kurus ja lietderigi, bez visadiem proejktu rakstitajiem-zagliem, ieguldit pilsetaa var pus no tasi sakartot, a inkubators ir nekas.

Parka ielaa jau stav viens inkubators, a otrs Teraudskola. Kam Valkai tris nevajadzigas buves?

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 14:59

?

Gudri runāt neatklājot savu identitāti visi prot, kāpēc tad neejat un ar savām supergalvām nevadāt novada domi?
Kāpēc vēl jāpiesienas jauniešiem 309.kabinetā, kuri pašu spēkiem kaut ko cenšas izveidot?
Nepatīk man šie mūžīgie nosodītāji, kuri tik burkš par visu...

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 15:10

vasilits

Во.. и загнать туда всех чиновников валкского края. Все будут в одном месте, а то сейчас надо бегать по городу за всякими справками,а тут все в одном здании,красота.

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 15:34

muļķe

Vispirms vajag , kas darīs un tad ,ko darīs un tad tikai , kur darīs..lai nestav tukšas majas , bez vajadzības....

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 15:58

xxxx

ja bet eku ta vienkarsi gast ar nevar nost jo muita var atgriesties ja ir vajadziba eka ir vajadziga galvenais nelaist vandalismam

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 17:29

Skats no malas

Piebilde pie "Calu inkubatora".
" Lai inkubators nestu auglus, taja jabut augstiem specialistiem, kuru Valkaa nav" un jābūt novada vadības izpratnei, kam biznesa inkubators domāts un gribai vispār kaut ko uzsākt, lai stimulētu jaunu uzņēmumu izveidi, ražošanu kopumā un uzņēmējdarbību novadā vispār.

pirms 9 gadiem, 2010.08.13 07:00

F8

man liekas, ka Valmierā jau ir viens tāds inkubators, nez cik daudz vētīgu ideju tad tas būs inkubējis par šiem gadiem?

pirms 9 gadiem, 2010.08.13 09:10

viedoklis

Valmierā ir biznesa inkubators, kas sniedz pakalpojumus arī Valkai. Līdz šim no Valkas puses neviena biznesa ideja nav reģistrēta. Lieki būtu runāt, ka biznesa inkubators Valkā, ir slima suņa murgi (piedodiet par izteicienu, bet savādāk to nosaukt nevar).

pirms 9 gadiem, 2010.08.18 09:19

Yoske

eraf naudas izagšanas shēma-galvenais reklamē radio .

pirms 8 gadiem, 2010.12.23 00:30

Valka