Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada būvvaldes vadītāja amatā apstiprināts Māris Pandalons 1

 Valkas novada domes deputāti būvvaldes vadītāja būvinspektora amatā apstiprinājuši līdzšinējo būvvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju Māri Pandalonu, aģentūru LETA informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere. Pandalons amatā stājies no 1.janvāra.


Pēc Brūveres teiktā, jau 7.oktobrī Pandalons pieņemts darbā par būvvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju, savukārt 31.oktobrī darba attiecības ar Valkas novada būvvaldi izbeidzis būvinspektors Uldis Straume, līdz ar to Pandalons kopš 1.novembra pildījis arī būvinspektora pienākumus.


 Valkas novada domes deputāti pieņēmuši lēmumu veikt izmaiņas Valkas novada būvvaldes amatu sarakstā, izveidojot apvienoto amatu "Būvvaldes vadītājs-būvinspektors" un amatā apstiprinot Pandalonu.

Pēc Brūveres teiktā, jaunā amata vienība izveidota, ņemot vērā būvvaldes darba specifiku un aktualitātes būvniecības procesos, kā arī to, ka ir notikušas izmaiņas būvvaldes darbinieku sastāvā un amata pienākumos.

LETA jau ziņoja, ka Valkas novada būvvalde nodrošina pakalpojumu arī Strenču novadā, sniedzot regulāras konsultācijas un citus būvvaldes pakalpojumus vizīšu laikā, iepriekš aģentūru LETA informēja Strenču novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons ("Nākotnes vārdā jau šodien").

Pēc viņa teiktā, starp abām pašvaldībām jau kopš novadu izveidošanas noslēgts līgums par Valkas novada būvvaldes pakalpojumu sniegšanu Strenču novadam, pretī saņemot noteiktu samaksu.

Savukārt Pandalons iepriekš atzina, ka būvvaldē šajā rudenī ir pilnībā mainījies tās sastāvs. Tajā patlaban strādā divi darbinieki, tostarp būvvaldes vadītājs un būvtehniķis, taču drīzumā darbā esot plānots pieņemt arī arhitektu.

Neskatoties uz darba pienākumiem divos novados, būvvalde ar uzdevumiem tiekot galā, lai arī, nenoliedzami, arhitekts esot nepieciešams steidzami, atzina Pandalons. Kad tāds tikšot pieņemts darbā, cilvēkresurss būvvaldē būšot pietiekams.

Pēc Pandalona teiktā, viņa paša izglītība ir būvniecības maģistrs, tehniķis arhitekts, bet būvtehniķe ieguvusi tehniķa celtnieka vidējo speciālo izglītību. Darbinieku zināšanas, pieredze un prasmes esot pietiekamas kvalitatīvai veicamo pienākumu izpildei.

Komentāri 1

2 jautajumi

kur aizgaja Straume?
kadas prasibas arhitektam? domaju arhitektu jamekle uz outsource principa. ko te daudz proektet, man ir padoma super kruts. kas Valka pienesis jaunus vaibstus.

pirms 4 gadiem, 2014.12.30 18:58

Valka