Valkas novada deputāts lūdz sasaukt ārkārtas sēdi 88

Aivars Sjademe izvirza jautājumu par Kārļa Alberga atbilstību amatam

Šonedēļ Valkas novada deputāts Aivars Sjademe (Demokrāti.lv) novada domei iesniedzis iesniegumu ar lūgumu nekavējoties sasaukt novada domes ārkārtas sēdi.

Deputāts uzskata, ka ārkārtas sēde sasaucama, jo saņēmis atbildi no Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas, kurā norādīts, ka līdz šim siltumražošanas kompānijai SIA "Valkas Bioenergo kompānija", kas pilsētai piegādā siltumu, šī pakalpojuma sniegšanai nav izsniegta licence.

Vairāk lasiet ceturtdienas, 19. novembra, laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Laikrakstu var nopirkt Valkas, Smiltenes un Strenču novadu tirdzniecības vietās, kur tirgo preses izdevumus.

Tomēr izdevīgāk ir abonēt (arī online).

 VISS PAR ABONĒŠANU ŠEIT!

 

Komentāri 88

leo

Malacis, Aivar! Ja nesanāk, tad vajag vākt iedzīvotāju parakstus. Domāju, ka daudzi atbalstīs.

pirms 11 gadiem, 2009.11.18 20:01

w

Aivars atļaujas runāt vienīgais no Valkas "augšējiem" paust patiesību ... Malacis, mēs ar tevi!

pirms 11 gadiem, 2009.11.18 21:17

zzzs

Aivars gatavojās saeimas vēlēšanām, spodrina savu PR:(

pirms 11 gadiem, 2009.11.18 21:41

uh

ne jau Albergs pie tā vainīgs, bet iepriekšējā pilsētas vadība gan. Albergs jau nu droši to zināja gan.

pirms 11 gadiem, 2009.11.18 22:29

Pensionārs

Aivar,nu ko Tu gribi no veca pensionāra. Stagnācijas laika upuris.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 06:57

Smiekls

Albergs pat nezina cik viņa vadītajā novadā ir iedzīvotāju. Viņš nosauc pāri par vienu tūkstoti.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 07:11

zzs

Aivars iedomājas sevi par pasaules nabu, nezin elementāras lietas, kādā gadījumā sasaucamas ārkārtas sēdes, nevis to izdarot ar vienkāršu e-pasta vēstuli.Ha, ha, ha

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 08:35

taupiba

Es apsveicu deputātu par vēlmi uzdrīkstēties izteikt savus uzskatus skaļi. Daudzi no deputātiem baidās, jo ir saņēmuši siltas vietiņas jaunajā domē. Mums novadā nav naudas, bet jaunajā novada ēkā Alberga Guntiņas darbiniekiem remonts sit augstu vilni, Par kādiem līdzekļiem; vai tas novada nabadzības līmenī nepieciešams. vesela komanda sēž beverīnas ielā lielās telpās- nē- Guntiņa no Alberga ne soļa- visa nodaļa ies pie Guntiņas, kā tajā lugā "Un visi nāks pie manis". Par kādiem līdzekļiem noris remonta darba ēkā, ja mums pat nav iespējams iegādāties elementāras lietas darbam. Interesanti būtu uzzināt. Kā Alberga kā pīļtēviņa azotē dzīvo visi bijušie rajona padomes darbinieki ar savām algām , bet jau cik mēnešus strādā novadā. Vai nebūtu laiks KNAB paskatīties par Alberga un Guntas kopīgajiem nedarbiem?

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 08:54

vaļa to taupība

Jā,tās siltajās vietiņās skaļi neko,bet aiz muguras Albergu noliek kā pēdējo. Zinu tādas divas kundzītes,kas sildās kā čūskas azotē.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 09:40

analītiķis

Tas, ka Aivaram ir tālejoši savtīgi mērķi, ir pilnīgi skaidrs. Saeima viņam nespīd. Tādu kadru laiks ir pagājis. Ja tas cilvēciņš būtu kaut ko vairāk par avīzēm savā dzīvē palasījis, diez vai viņš tā darītu. Protams, proletariātam tas ir kā saldā maize.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 10:26

masa

Albergs ir runātajs ne darītājs bijis visos laikos. Bet šis amats viņam par smagu, jo te ir kas seko līdz, kas tiek lemts un darīts.

Man par to, ka visi viņi vienādi, kļuva skaidrs brīdī, kad Albergs Undai izkārtoja vietnieces vietu,Uun visi tacū zina kā tas tika panākts un kāpēc) bet Unda ļoti veiksmīgi izkārtoja siltas vietiņas savām draudzenēm. Pilsēta taču maza, visi visu zina un saprot, kaut arī neko mēs daudz tur nevaram mainīt.
Bet cieņu ar to viņi zaudēja. Un cieņu atgūt vairs nevar, tā kā it kā sev labumus izkārto, bet cilvēku nemīlestību dabūja pretī! Ballē varēja redzēt, cik" laimīgas" bija to priekšnieku sejas un kā uz viņiem skatījās cilvēki - ar nemīlestību.
Lai cik labus darbus jūs arī tagad darīsiet, cilvēki jūs nemīlēs, jo necienīs par to, ka pie varas tiekot, vispirms par savām interesēm negausīgi parūpējāties.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 12:22

protams

Neesmu nekāds Sjadem kunga fans, bet jāteic, paldies, valkas novada iedzīvotājiem kuri viņu domē ievēlēja, jo ja viņa nebūtu daudz kas notiktu savādāk. Lai veicas! Arī to bioneegokompāniju vajag padrebināt, jo nu nevar būt, ka pie lētākas šķeldas un darbinieku saazinātajām algām, nemaz nekrītas tarifi. Tiesa, liela vaina pie tā ka apkure dazās mājās ir tik dārga ir arī faktam, ka visas siltumtrases un arī apkures sistēmas mājās, nav īsti kārtībā.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 12:35

to smieklam

A vai pašam negadās pārteikties?Nu piedod šoreiz cilvēkam!Tas Tevi pacels.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 12:36

cutie

Cilvēki mīļie, mūsu valstī jau sen nav kārtības nekur, paši par to bļaujam uz katra stūra, beidzot viens kā revolucionārs dara to no augšas, bet mēs, atkal kasamies - kāds ir Tavs patiesais mēŗkis? Gribas vaicāt kāds ir visu jūsu mēŗkis - arpunātāji aiz muguras? Cik jūs esat rīcībspējīgi? Kad skaļi jārunā, tad visiem mutes ciet.Tāpēc jau esam kur esam, jo neviens nevar sadūšoties par to runāt skaļi, iet ielās, rakstīt uz attiecīgām iestādēm. J

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 13:02

Andrejeva

Tā ir tikai administartīvi sodāma rīcība atbilstoši LAPK 158.2 pantam un vairāk tur nekā nav.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 14:26

Es

Ļoti labi V. Zariņa vārdi "Bašķis aptuveni divas nedēļas slimo, bet domes darbinieki tiekot galā ar darbiem bez izpilddirektora":) Re kur līdzekļu izšķērdība, cilvēkam gadā maksā ap Ls 20 000, bet bez viņa var labi tikt galā ar darbiem !!!:)

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 15:05

Vispār jau to vadītāju un vietnieku ir stipri par daudz. Un ne jau Undas draudzenes vajadzētu apskaust, kurām alga samazināta par 25 procenti un jāiet bezalgas atvaļinājumos, bet gan tos, kuriem alga samazināta par 15 procentiem un tos, kuri saņem algas rajona padomē un novada domē.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 15:10

zzs

Aivars nemaz neprot saimnieciski domāt: būtu ierosinājis izteikt pateicību Albergam, ka tiek taupīti domes līdzekļi neieceļot izpilddirektora amatā citu (piem.Cekulu, kā to pieprasa Unda) cilvēku, vispirms Aivaram vajadzētu kā "spēcīgam" juristam izpētīt likumdošanu, visus dokumentus, pamatojoties uz kuriem noslēgti līgumi ar holandiešu energokompāniju(ko starp citu izdarīja iepriekšējās domes-V.A.Krauklis, U.Ozoliņa) un tad saukt šīs personas pie atbildības, kādēļ nav rīkojušās likumā noteiktajā kārtībā. Šī sasaukuma deputāti to visu saņēma mantojumā.Un kur tad saimnieciskās komitejas vadītājs, deputāts A.Simulis, kura kompetencē būtu bijis neprašām deputātiem izskaidrot un no holandiešiem, speciālistiem prasīt atbildību, izskaidrot situācijas būtību? Kāds te aicināja uz bunti, revolūciju... kurš tad tas būs, A.Sjadems ar savām ambīcijām un bļaustīšanās tieksmi, (kā krievu teicienā:"slišu zvon, ņeznaju, gģe on"), mēģina veidot savu PR ar netīrām metodēm un nepārbaudītiem faktiem(kā tas bija ar publicētajām algām, lai gan faktiskās algas bija plānotas pavisam citas ar citiem koeficientiem un likmēm). Vēl jau mums viss priekšā- ja ieradīsies ekonomiskā policija un pieprasīs slēgt katlu mājas darbību, tad jautājums tautai, vai būsiet apmierināti ar cienītā deputāta, revolucionāra rīcību, dzīvojot aukstumā(labi, ka laukā ir netipiski silts šim laika periodam) un turpināsiet par viņa rīcību fanot?
Lai Dievs nedod, ka tas notiek, ceru uz veselīgo saprātu un domāšanu vismaz šajās iestādēs. Tādēļ mīļie valcēnieši, pirms kaifojat par A.Sjademes rīcību, apdomājiet, kāds ir viņa rīcības patiesais iemesls un mērķi(es domāju, ka tikai vēlme tautas sarīdīšanai un uztracināšana šajā, visiem tik grūtajā laikā un izrādīšanās).Lai mums visiem pietiek spēka atšķirt graudus no pelavām.

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 18:40

bardaks

Interesanti cik ilgi notiks cenšanās visu novelt uz Undu un pat Kraukli?Varētu vēl tālāk-uz Laganovsku! Bet tas, kas pašlaik notiek diemžēl ir bardaks.Visamizantākais ir tas, ka cilvēks augstā amatā,tas kurš grib kontrolēt citu darbu, skaitās slims, darbā neiet, bet kaut kādā pusmilitārā formā blandās pa pilsētu un svētku ballē kultūras namā valsti griež kā traks! Un saņem slimības naudu! Cik ilgi vadoņi turpinās būt vispārēja izsmiekla objekti?

pirms 11 gadiem, 2009.11.19 20:23

Valka