Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada domē atkal mainās deputātu sastāvs 18

 Pagājušonedēļ notikušajā Valkas novada domes sēdē novada domes deputāts Ernests Lībietis sakarā ar pārcelšanos uz citu dzīvesvietu nolika savu deputāta mandātu.

No pirms gada notikušajās pašvaldību vēlēšanās ievēlētajiem tautas priekšstāvjiem šis ir jau otrais deputāts no Vidzemes partijas saraksta, kurš noliek savu mandātu. “Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka pavasarī savu mandātu nolika Aivars Ikšelis. Tas notika pēc viņa apstiprināšanas jaunizveidotajā novada domes Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas Izglītības un kultūras daļas vadītāja amatā. Viņa deputāta krēslu ieņēma SIA “efn Nord” vadītāja Kristīne Simonova.

Savukārt E. Lībieša vietā, vadoties pēc vēlēšanu rezultātiem, būtu jāsāk strādāt pensionāram Valdim Rogainim. Novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis apliecina, ka V. Rogainis jau ir devis piekrišanu novada deputāta pienākumu veikšanai. E. Lībietis bija ne tikai novada domes deputāts, bet arī aktīvs un radošs cilvēks. Viņa tiešais darbs bija Latvijas – Igaunijas institūta direktora amata pienākumu veikšana.

 Ārpus tiešajiem darba pienākumiem viņa vadībā darbojās radošā telpa “309. kabinets”. E. Lībietis aktīvi darbojās Roka skolas filiālē, kurā veica ne tikai administratora pienākumus, bet arī mācīja bungu un ģitārspēli. Turklāt viņa vadībā jau vairākus gads notika Latvijas un Igaunijas kopīgā rokfestivāla “Borderrock” organizēšana.

 E. Lībietim pieder arī ideja par Valkas pazemes bunkuru “atdzīvināšanu”.“Žēl, ka tik aktīvs, jauns, ar interesantām idejām bagāts cilvēks no mums aiziet. Saprotu, ka ģimenes intereses ir pirmajā vietā. Taču nešķiramies uz mūžīgiem laikiem, kontakti paliks. Ernests solīja koordinēt rokskolas darbu, kā arī turpināt piedalīties rokfestivāla organizēšanā,” tā V. A. Krauklis.

 Viņš stāsta, ka tuvākajās dienās būs zināms, kas turpinās vadīt Latvijas – Igaunijas institūtu, jo izsludinātais konkurss ir noslēdzies. Konkursam esot pieteikušies vairāki labi pretendenti, tāpēc izvēle būs diezgan grūta. Pēc atgriešanās no atvaļinājuma savu vērtējumu par jauno vadītāju sniegs arī Valgas pilsētas mērs Kalevs Harks. 

Komentāri 18

neziņa

Uz kurieni pārceļas Ernests Lībietis? Vai darba dēļ?

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 10:41

neziņai

Ja būtu izlasījis rakstu, tad zinātu, ka pārceļas ģimenes dēļ! Darbi viņam Valkā netrūka.

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 11:34

gimene tak tipa turpat valga bija?

kur tad metas? kur vel riga maksas tik daudz?

pirms 5 gadiem, 2014.08.07 00:20

cits neziņa

Izlasīju rakstu, tur nav teikts uz kurieni un kāpēc. Tikai nopūta, ka ģimenes intereses ir augstāk. Tas gan ir visiem deputātiem visos līmeņos - personīgais stāv pār vispārējo.

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 11:43

londa

Kauns ir? Ko viņš Tev ir atņēmis, noliekot mandātu?
Ernesta meita vēlas apgūt profesiju, kuru Valkā nav iespējams apgūt. Tā kā ģimene viņam ir pirmajā vietā, tad Ernests izvēlējās atbalstīt savu bērnu.
Visiem bērniem tādus tēvus!

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 19:33

londai

Nevajag jau gluži pārspīlēt! Ernesta sieva to visu uzņēmās darīt, un Ernestam piespieda nākt līdzi. Viņš pats ir gatavs palikt Valkā.

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 22:38

janka

Malacis Ernests un viņa sieva,ģimene visiem mums ir pirmajā vietā nevis kaut kāds "deputātiņš" Ne viesiem ir dotas iespējas skolot savu bērnu,lai viņiem veicas,no visas sirds novēlam.

pirms 5 gadiem, 2014.08.07 06:33

cits neziņa

Šis viens gadījums nav vērts ka par to daudz runātu, paliek tikai sākuma doma.
Politiku taisa tie, kuri savas personīgās intereses stāda augstāk par valsts, tātad sabiedrības interesēm. No turienes visas mūsu nelaimes. Es arī sevi un ģimeni mīlu vairāk kā pārējos, tāpēc politikā nelienu, jo gribu būt godīgs cilvēks nevis sīks zaglēns.

pirms 5 gadiem, 2014.08.07 08:54

....

Vai tiešām cilvēkam nav tiesību ņemt vērā arī savas ģimenes intereses? Tad, kad kāds pats ar saviem darbiem jauc ģimeni, slikti, kad ziedojas dēļ ģimenes, atkal slikti.. Kad tad cilvēks lai dzīvo savu dzīvi?

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 12:36

ziņa

Rogaini, Rogaini .. vai šis būs tavs lauciņš?

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 13:34

Sirdsapziņa!

Man gandrīz sirds apstājās, domāj, ka sirdsapziņa Ventam parādījās un Vents atkāpās, bet nekā! Laikam sirdsapziņas ir ceļā vai tālu no Valkas.

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 16:38

to sirdsapziņa

Tiec galā ar savējo,ar Ventu viss kārtībā,ar viņa sirdsapziņu arī.

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 20:34

eu

Kad vienreiz beigsim to Latvijas-Igaunijas kantori par institūtu saukāt, ko? Neviens zinātnieks vai vismaz nodrukāts kādu gudrību pētījums tur no sākta gala nav redzēts.

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 22:31

tas gan

man zinams kantoris, kur visa sia esot 1 cilveks. bet vins telo krutu un piemeram savas sia ietvaros masinu, kura esot vieniga sia ipasuma, bet vins to ire no tramsporta departamenta. gramatvediba vinam savukart saucs finansu departaments, utt. jo mazaks cilveks jo lielaka lielummanija.

pirms 5 gadiem, 2014.08.07 00:23

valkai auti vajadzigas jaunas smadzenes

libietis aizies, kas nakama sasaukuma ievaks balsis? cik nu tur tas sedes, vareja jau braukt sedes.

pirms 5 gadiem, 2014.08.07 00:25

libietis mikstais

nezinu kas tur par skolu, bet vajadzeja filiali Valka. jadzivo dzivi ar moto es dzivi, nevis dzive tevi.

pirms 5 gadiem, 2014.08.08 23:59

Valka