Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada domē izveidota Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa 5

Vakar Valkas novada domes deputāti nolēmuši pašvaldībā izveidot jaunu struktūrvienību - Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļu, kas turpmāk rūpēsies par valsts un pašvaldības politikas īstenošanu Valkas novadā izglītības, kultūras un sporta jomā un darbā ar jaunatni, aģentūru LETA informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere.

Pēc viņas teiktā, domes lēmums stājies spēkā ar tā pieņemšanas brīdi, tādēļ drīzumā pašvaldība plāno izsludināt atklātu konkursu uz nodaļas vadītāja amatu.

Nodaļa risinās pašvaldības kompetencē esošos izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes lietu jautājumus, kā arī veidos kultūrvidi, organizēs izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes jomu darbību un īstenos iniciatīvas noteiktu mērķu sasniegšanai.

Brūvere arī norādīja, ka nodaļai būs divas daļas - Izglītības un kultūras daļa un Sporta un jaunatnes lietu daļa.Līdz šim domē bija atsevišķas izglītības, kultūras un sporta nodaļas.Jau ziņots, ka izmaiņas paredz nozaru apvienošanu vienotākai pasākumu un kopējās attīstības organizēšanai, kā arī organizētākai un pārskatāmākai finanšu resursu sadalei starp nozarēm.

Komentāri 5

?

Vai kultūras namam direktori ar manīs nost??? Reforma

pirms 5 gadiem, 2014.02.28 11:20

!!

Vai Kārķu Jauniešu centra vadītāju arī mainīs nost? Durvis var atslēgt arī kultūras nama apkopēja Reforma

pirms 5 gadiem, 2014.02.28 12:11

Opā!

Valkā izrādās ir bērni, es domāju, ka tikai pensionāri!
Āāa, Vents priekš savējā:)!
Vent, turies mēs ar tevi, tu zini, kā taisīt amatus un dalīt naudu!
A, A, A.

pirms 5 gadiem, 2014.02.28 18:14

Tautas partijas tikumi

tas gan ta ir, kur lielo naudu jadala, tur bez VAK neiztikt.

pirms 5 gadiem, 2014.02.28 21:37

Valka