Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada dome ņems aizdevumu Valsts kasē 1

Valkas novada domes maija sēdē deputāti nolēma atbalstīt Attīstības un plānošanas nodaļas Attīstības un projektu daļas vadītāja Ernesta Lībieša iesniegumu par iespējām pašvaldībai ņemt aizdevumu Valsts kasē.

Tas nepieciešams ERAF projekta "Valkas pilsētas bērnudārza "Pasaciņa" telpu renovācija" īstenošanai. Projekts plānots sešiem mēnešiem ar kopējo budžetu 37 880 latu. Lai netraucētu iestādes darbībai, remontdarbus plānots uzsākt uzreiz pēc iepirkuma procedūras beigām un pabeigt līdz 1. septembrim.

Deputāti atbalstīja aizdevuma ņemšanu. Minētā aizdevuma atmaksāšana būs jāveic 22 gadu laikā no aizņēmuma saņemšanas brīža ar atlikto maksājumu - divi gadi, maksājot LR Valsts kases noteiktos procentus par aizņēmuma lietošanu.

Komentāri 1

valeriitis

37880 lati uz 22 gadiem??? galīgi sapīpējušies???

pirms 9 gadiem, 2010.06.10 23:04

Valka