Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada domē par Iepirkumu nodaļas vadītāju sāk strādāt Ilona Freimane 4

 No vakardienas Valkas novada domes Iepirkumu nodaļas vadītājas amatā darbu sākusi Ilona Freimane, kas amatam izraudzīta no astoņu pretendentu vidus, aģentūru LETA informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere.

Pēc viņas teiktā, aizvadītajā nedēļā notikušajās pretendentu intervijās atklājies, ka Freimane ir pārliecinoši labākā kandidāte amatam, gan savas iepriekšējās darba pieredzes Kultūras ministrijas Grāmatvedības uzskaites un atskaites nodaļas ekspertes amatā un Talsu novada domes finansistes amatā, gan arī savu prasmju un zināšanu ziņā.Brūvere norādīja, ka domē jaunizveidotā amata vienība paredz iepirkumu nodaļas izveidi. 

Līdz šim ar iepirkumiem strādāja viens speciālists par iepirkumiem, taču atbildība un pienākumi pēdējā laikā kļuvuši pārāk daudz, lai tos izpildītu viena persona, tādēļ līdz ar citām izmaiņām pašvaldības struktūrā Valkas novada domē izveidota Iepirkumu nodaļa, kuras vadītājas amatā Freimane stājusies jau no vakardienas.

Freimanes būtiskākajos pienākumos turpmāk ietilps iepirkumu procedūru nolikumu izstrādes procesa vadība, normatīvajiem aktiem atbilstošu iepirkuma procedūru norises nodrošināšana, dalība piedāvājumu izvērtēšanas procesā, pašvaldības pārstāvība sūdzību izskatīšanā Iepirkumu uzraudzības birojā un tiesā, kā arī nodaļas darba plānošana, vadīšana un kontrole, norādīja pašvaldībā.

Komentāri 4

ņam

"taču atbildība un pienākumi pēdējā laikā kļuvuši pārāk daudz, lai tos izpildītu viena persona"
Un tādējādi izveido jaunu amata vietu - vadītājs. Bet fakts paliek, ka ne jau vadītājs taisīs šos iepirkumus, to darīs tas pats, kas līdz šim. Tā kā nekas pilnībā nemainās, tikai tas, ka tai vienai personai tagad ir priekšnieks.

pirms 5 gadiem, 2014.02.25 13:57

no malas

Ja nemaldos Ilona sen bija bezdarbniece,jauki ka viņai tagad ir darbiņš

pirms 5 gadiem, 2014.02.26 08:47

slota

Vēl jaukāk būtu, ja Valkā visiem būtu darbiņš! Vai ne tā?

pirms 5 gadiem, 2014.02.26 15:38

Valka