Valkas novada domes sēdē 11

Šodien notiek Valkas novada domes sēde, kurā izskatāmi daudzi desmiti jautājumu. Sēde sākās ar domes projektu vadītāja Ernesta Lībieša ziņojumu par iespējamo hokeja halles būvniecību.

 

Pašlaik bija jāizlemj tikai tas, vai līdzekļi halles projektēšanai ir atvēlami, jeb ne. Vairāki deputāti apšaubīja, vai tas ir nepieciešams, jo domā, ka halles noslogojums nebūs pietiekams. Tiesa, pašvaldībai jāpiedalās tikai ar deviņu procentu līdzfinansējumu.

 

 

Pārējo sedz Eiropas fondi. Speciālisti ir pārliecināti, ka projekts jādabū gatavs, jo līgums par tā finansēšanu jau ir parakstīts. Lēmums tiks pieņemts kādā citā domes sēdē.

 

Domē bija ieradies Sergejs Titovs no Osipova partijas. Viņš centās piedāvāt savu palīdzību pilsētas attīstības jautājumos, dibinot celtniecības firmu, kurā valcēniešiem būtu darbavietas. S. Titovs izklāstīja savu biznesa ideju, taču deputātus tā nepārliecināja un viņi gaida konkrētu biznesa plānu, kas būtu apspriežams kādā no komitejas sēdēm.

 

Protams, nozīmīgākais ir jautājums par amatiem un atalgojumu novada domēs struktūrās. Acīmredzot sēde ilgs līdz vēlam vakaram, jo pulksten 13.30 vēl nebija izsludināts pusdienas pārtraukums. Tiklīdz "Ziemeļlatvija" uzzinās par pieņemtajiem lēmumiem šajā jautājumā, taču par to mēs varēsim informēt tikai pēc sēdes beigām.

Komentāri 11

latviešu valoda jāmācās: "... ir atvēlami, jeb ne" :D bet "operativitātes dēļ", piedodam :D

pirms 12 gadiem, 2009.08.27 16:56

pifs

Pamazām laikam kļūstam slaveni..... Malacis Aivars, ka publiskoja tos paredzamos atalgojumu murgus ko deputātu vairākums jau laikam bija pirms tam savstarpēji saskaņojuši. Starp citu, katrs, kam nav slinkums, var pasekot VID amatpersonu deklarāciju lapā tam, cik nu katrs no iepriekšējās domes deputātiem ir saņēmis par savu "pašaizliedzīgo" darbošanos domē. Un tas ir papildus tai algai, ko viņi ir saņēmuši savā pamatdarbā par it kā pilnu dabalaiku. Samērā iespaidīgi cipariņi. Sevišķi dažu komiteju vadītājiem. Un es nemaz neesmu pārliecināts, ka tas tāpat arī tagad neturpinās, tikai to mēs varēsim uzzināt tikai nākošgad, kad VID tiks iesniegtas un publiskotas šo amatpersonu deklarācijas. Un tas viss galvenokārt ir noticis zem TP karoga.
Un galu galā tā ir arī mana nauda, ko es esmu spiests maksāt nodokļos, jo nemaksāt es nevaru, taču spriest par tās izlietojumu man nav ļauts. Bet man noteikti būtu daudz kas par to sakāms.

pirms 12 gadiem, 2009.08.27 23:41

pifam

Nu saki tak,izgāz žulti,būs labāks miegs!

pirms 12 gadiem, 2009.08.28 00:20

OzolaS

http://www.ziemellatvija.lv/portals/valka/raksts.html?xml_id=9787

pirms 12 gadiem, 2009.08.28 10:50

vvvvv

nezin tikai kur ņems to naudu halles uzturēšanai - ja nemaldos ap 400 000 tūkstoši gadā

pirms 12 gadiem, 2009.08.29 19:28

Ivis

Dazi laikam nesaprot, ka halle uz robezas ir + nevis pasaules mala...

pirms 12 gadiem, 2009.08.30 02:43

vasilits

Я был на этом заседание и очень удивлялся. Как это в такое время ,когда страна катится все глубже в долговую яму ,наши депутаты тратят время на этот проект из области фантастики.Этот проект ,если и будет когда то осуществлен ,ни когда себя не окупит,наоборот ,станет гирей висеть на скудном бюджете Валкас новадс. Поразительно ,в сайме марсианин рулит,у нас право слово ,ЛУНАТИКИ. Мы предложили конкретное дело,перспективное,нас просто заболтали на этом заседании. А какой то (Луна парк) построить,пожалуйста. Денег нет ,на носу голодная зима, а им подавай проект века. Лунатики ,одно слово.

pirms 12 gadiem, 2009.08.30 08:19

F8

šis raksts skaidri parāda kāds liktenis piemeklēs arī hokeja halli.
http://www.ziemellatvija.lv/portals/smiltene/raksts.html?xml_id=9826
un skatamies, kas notiek ar hallēm , kur iedzīvotāju blīvums ir pat 10x lielāks kā Valkas novadam.
Lūdzu :
http://www.apollo.lv/portal/sports/18/articles/168748/0

Dome - varbūt atgriežamies realitātē no sapņu pasaules?

pirms 12 gadiem, 2009.09.01 16:57

Valka