Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada domes sēdē 10

Trešdien, 30. jūnijā, pulksten 10.00 notiks Valkas novada domes sēde. Par tajā izskatāmajiem jautājumiem "Ziemeļlatviju" informē kancelejas lietvede vietniece Māra Apine.

Par novada pašvaldības šā gada pamatbudžeta grozījumu apstiprināšanu ziņos Finanšu nodaļas vadītāja Iveta Markova. Viņas vietniece Līvija Feldmane ziņos par novada pašvaldības 2009. gada publiskā pārskata apstiprināšanu.

Savukārt par piedalīšanos Valgas/Valkas apmeklētāju centra darbības projektā informēs domes Attīstības un projekta daļas vadītājs Ernests Lībietis.Domes priekšsēdētāja vietnieks juridiskajos un sociālā darba jautājumos Viesturs Zariņš ziņos par pašvaldības ētikas kodeksa apstiprināšanu.

Par apkures un karstā ūdens tarifiem pašvaldības valdījumā esošajās dzīvojamās ēkās un iznomātajās telpās laika periodam no 2010. gada 1. oktobra līdz 2011. gada 30. septembrim ziņos Finanšu nodaļas speciāliste - finanšu analītiķe Geņa Spiridonova. Par sagatavoto projekta "Valkas novada Kārķu ciema ūdenssaimniecības attīstība" iesniegumu un tajā ietverto darbu un finansējumu apjomu informēs Attīstības un projektu daļas projektu vadītājs Eduards Ivļevs. Par ūdens skaitītāju noplombēšanu Valkas pilsētas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās ziņos SIA "Valkas namsaimnieks" valdes priekšsēdētājs Ivo Meļķis. Teritorijas plānošanas daļas vadītāja Lāsma Engere informēs par konkursu "Sakoptākā dzīves un darba vieta Valkas novadā 2010".

Par Valkas novada attīstības programmas 2010. - 2016. gadam pirmās redakcijas apstiprināšanu ziņos domes Teritorijas plānošanas daļas teritorijas plānotāja Kristīne Salniņa.Pavisam šajā domes sēdē paredzēts izskatīt 45 jautājumus.

Komentāri 10

XXX

Valkas novada kontakteprsonu sarakstā nav tāda uzvārda- Apine. Varbūt Ziemeļlatvija var noskaidrot, kopš kura laika persona strādā novadā. laikam jau kāda radiniece- pa kluso

pirms 9 gadiem, 2010.06.28 21:00

kā vr nezināt

Apine jau 100 gadus strādāja rajona padomē!

pirms 9 gadiem, 2010.06.28 21:52

to kā vr nezināt...

viņa jau simts gadus strādā??? veca gan... bet darbīga... :D

pirms 9 gadiem, 2010.06.28 22:28

zimulis

neviens nav neaizstajams, jaunie ar var vis iemacities un vel labak ka vecie kadri.

pirms 9 gadiem, 2010.06.29 00:39

zimulim

Un tas jau ir pamats patriekt Mār un pieņemt, piemēram,Tevi? Pie mums nepastāv diskriminācija pēc vecuma, ja tu to vēl nezini.

pirms 9 gadiem, 2010.06.29 22:09

Es

Māra ir forša, piestrādāja pie mums komisijā, pieklājīga, ar humoru, izdarīga un neko neatsaka, visu ar mieru darīt. Cilvēks ar pieredzi ir daudz noderīgāks par jaunu gurķi.

pirms 9 gadiem, 2010.07.05 09:20

Valka