Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novadā Lielā talka norisināsies 25.aprīlī (Papildināts ar foto!) 5

PAPILDINĀJUMS. Ziņo korespondents Aldis Dubļāns: Valkā bija divas oficiālās talkošanas vietas - pie dzelzceļa stacijas un Zāģezera, taču talkotāji strādāja arī brīvdabas estrādē, pie Brāļu kapiem un citviet.

======================


Pēdējā aprīļa sestdiena jeb 25.aprīlis būs tā diena, kad visa Latvija atkal vienosies kopīgās vides sakopšanas un labiekārtošanas aktivitātes Lielajā Talkā. Arī šogad ikviens tiek aicināts “pielikt roku”, lai tiktu sasniegts Lielās Talkas galvenais mērķis un Latvija savā simtgadē būtu tīrākā un sakoptākā valsts pasaulē.  Kā ierasts, arī šajā reizē notiks ne tikai atkritumu vākšana, bet arī vides labiekārtošanas pasākumi, kas ar katru gadu kļūst par aizvien nozīmīgāku talkas sastāvdaļu.


Šogad valcēnieši aicināti sakopt Zāģezera un vecās Dzelceļa stacijas apkārtni.

Vijciema pagastā talkotājus gaidīs  jau 24.aprīlī, lai kopīgi sakoptu pamatskolas dārzu un Celīškalna apkārtni.

Ērģemes pagasta Turnā paredzēta tautas nama apkārtnes tīrīšanas darbi, Ērģemē – vecās baznīcas un peldvietas teritoriju sakopšana, savukārt Omuļos – jaunās bibliotēkas apkārtnes sakopšana.

Kārķos ieplānots sakopt centra garāžu teritorijas.

Lielās talkas vietas Valkas pagastā būs Lugažu muižas parks un ģenerāļa P.Radziņa piemiņas vieta.

Zvārtavas pagastā publiskās teritorijas regulāri tiek apkoptas, tāpēc iedzīvotāji ir aicināti sakopt savas teritorijas un ceļmalas. Atkritumu savākšanas vietas kā katru gadu – ciematā pie bijušās ēdnīcas un Zaķu krustā.


Aicinām novada iedzīvotājus talkas dienā veltīt laiku arī sava īpašuma sakopšanai.


Pagastos atbildīgie par talkas norisi ir pagastu pārvaldnieki: Jānis Krams – Ērģemes pagastā, Pēteris Pētersons – Kārķu pagastā, Jānis Lapsa – Valkas pagastā, Mārīte Kalniņa – Vijciema pagastā un Raitis Priede – Zvārtavas pagastā, Valkas pilsētā – pašvaldības izpilddirektors – Aivars Cekuls.

Tāpat kā iepriekšējos gados, pašvaldības uzdevums ir organizēt talku un gādāt par talkas laikā savākto atkritumu nogādāšanu atkritumu poligonos. Lielās talkas organizatori ir sarūpējuši maisus atkritumu savākšanai, ko varēs saņemt talkošanas vietās. Pašvaldība talciniekus iespēju robežās nodrošinās ar darba cimdiem.


Sakopsim Latviju un pasauli kopā!

Komentāri 5

kas ta vecaja dzelzcelstacija sakopjams?

jau izzageja ta ka pat ievas un klavas nepazeloja.

pirms 5 gadiem, 2015.04.15 12:00

nu piemeram diki var sakopt

doma tur atnak simtiem cilveku?

pirms 5 gadiem, 2015.04.25 09:42

a

Vecaja dzezcela stacija vajadzetu biezak padezuret policijai jo no Malu ielas majam uz turieni nes musorus

pirms 5 gadiem, 2015.04.25 16:07

lai nes

dzelzcela stacija noteiktam vietejam cilvekam ir ekas restauracijas plani. cilveks mekle naudu lai iegadaties no domes.

tur tik un ta pec ta cilveka domam, bus zemi japarprofile, jo sobrid viss acgarni. jataisa jaunas drenazas. lidz ar to paris maiselu ar sudiem nekaites.

pirms 5 gadiem, 2015.04.25 21:41

Oiks

Šito es nekad neesmu sapratis. Kāpēc man būtu jātīra cita mēsli, kāmēr mēslotājs atpūšās?

pirms 5 gadiem, 2015.04.25 17:34

Valka