Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada pagastos konsultantu vairs nebūs 5

No marta Valkas novada pagastos vairs nestrādās lauku attīstības speciālisti.Novada domes izpilddirektors Aivars Cekuls informē, ka uzteikums ir nosūtīts visiem speciālistiem un šis ir viņiem pēdējais darba mēnesis.

A. Cekuls skaidro, ka ir pagājis krietns laiks, kopš zemnieki patstāvīgi saimnieko un daudzi jau paši ir apguvuši prasmi sakārtot dokumentāciju, izstrādāt lauku kartes un brīvi orientējas internetā.

 “Arī līdz šim šiem speciālistiem bija tikai nepilna darba slodze. Turklāt domē tagad būs kooperācijas speciāliste un meliorācijas speciālists. Viņi par savu jomu attīstību atbildēs visā novadā. Savukārt tiem saimniekiem, it īpaši gados vecākiem cilvēkiem, kuriem nav datora, vajadzīgos dokumentus sakārtot un izveidot lauku kartes palīdzēs pagastu pārvalžu uzskaitvedes,” saka A. Cekuls. 

Komentāri 5

un tūrisma

un ļoti zinoša tūrisma speciāliste- ar kājām izstaigājusi visu novadu, tāpēc arī neko neviens nezin, ko tad īsti dara. klusumiņs

pirms 5 gadiem, 2014.02.20 20:15

sss

Tās lauku kartes ir tas mazākais, galvenais ir informācija par projektiem, par iegādes iespējām, par deklarācijām, atskaitēm, grāmatvedības sakārtošanu, zemes nomām, par realizāciju un citi. Bet tā kā lauksaimniecības prodokcija, tā īpaši nevienu neinteresē, jo to taču var ievest, tad jau dome pareizi vien darīja. Vismaz sev algas varēs palielināt!

pirms 5 gadiem, 2014.02.25 12:44

TO SSS

Sanāk, ka uzņēmējs lauksaimnieks pats neko nesaprot un nedara, visu tikai konsultants, bet tas arī nenotika, jo konsultantu dažos pagastos nekad nevarēja satikt. Kaut pieņemšana bija reizi nedēļa, faktiski tā nebija nekad

pirms 5 gadiem, 2014.02.25 20:04

večiņa

vecajiem gan būs grūti, mums dikti palīdzēja šie cilvēki, bet alga viņiem bijusi ap 60 ls

pirms 5 gadiem, 2014.03.06 18:45

Valka