Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novadā par apkures pakalpojumiem norēķinājušies 98% iedzīvotāju

Līdz septembrim par SIA "Valkas namsaimnieks" apkures pakalpojumiem bija norēķinājušies 98% iedzīvotāju, aģentūru LETA informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Aksana Markoviča.

SIA" Valkas Namsaimnieks", pamatojoties uz aizvadītā gada Valkas novada domes sēdes protokolu "Par centralizētā tīklā piegādātās siltumenerģijas cenu Valkas pilsētā apstiprināšanu", informējusi, ka ar 2015.gada 1.oktobri dzīvojamām ēkām ar centralizēti piegādāto siltumenerģiju tās cena ir 54,05 eiro par megavatstundu bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Valkas novada dome 30.jūnija domes sēdē nolēma pagarināt Valkas novada domes 2015.gada 25.jūnija sēdes lēmuma par centralizētajā tīklā piegādātās siltumenerģijas cenas Valkas pilsētā apstiprināšanu darbības laiku uz 2016./2017.gada apkures periodu.

Šogad oficiālā apkures sezona sāksies 1.oktobrī, bet, ja kādas mājas iedzīvotāji to nevēlēsies, apkuri pieslēgt būs iespējams arī vēlāk.

Valka