Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada sacensības distanču slēpošanā

Sestdien, 27.februārī plkst.12.00 slēpošanas trasē Valkas pagasta teritorijā, netālu no ģenerāļa Pētera Radziņa dzimtajām mājām un piemiņas akmens sāksies Valkas novada sacensības distanču slēpošanā. Dalībnieku reģistrācija sacensību dienā būs no plkst.11.00 starta vietā.

 

Sacensību programmā - distanču slēpošana brīvā stilā. Sacensību nolikums ir aplūkojams pievienotajā failā. Sacensības organizē un vada Valkas novada dome, sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem. Sacensības notiks, ja āra gaisa temperatūra nebūs zemāka par -150 C.

Par sacensību dalībnieku var būt ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. Viens dalībnieks var piedalīties vienā, savam vecumam atbilstošā grupā. Dalības maksa Ls 1,- (skolēniem), Ls 2,- (pieaugušajiem). Valkas novada iedzīvotājiem dalība sacensībās - bez maksas.

 

Uzvarētājus katrā grupā apbalvos ar diplomiem un balvām.

 

Lai nokļūtu sacensību vietā, ir jābrauc pa ceļu „Valka - Ērģeme" līdz autobusa pieturai „Roņi", pie norādes „Ģenerāļa P.Radziņa piemiņas vieta" ir jāgriežas pa labi, pēc apmēram 100 m ir jāgriežas pa kreisi, un tad šķērsojot mājas pagalmu, esam pie slēpošanas trases. Maršruta shēma ir aplūkojama ŠEIT.

Valka