Valkas novadā suminās ģimenes 1

Šodien Valkas kultūras namā notiks labdarības pasākums "Mēs esam viens otram", kurā tiks svinēta bērnu rotaļu un attīstības centra "Mana kabatiņa" gada jubileja un tiks suminātas Valkas novada ģimenes, kuras būs ieguvušas gada nominācijas.

 

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Medne, pasākuma mērķis ir apzināt visas Valkas novada ģimenes, kuras ir apkārt ikdienā un kuras ir īpašas ar to, ka spēj dod ticību labajam, liek pasmaidīt.

 

Iepriekš ikviens bija aicināts iesaistīties aptaujā, lai atrastu ģimeni, kura ir apliecinājums kādai no nominācijām - "Puiši kā ozoli, meitas kā liepas", "Mazs eņģelītis ir pieteicies", "Mums asinīs rit mūzika", "Veselā miesā vesels gars", "Atraktīvākā ģimene", "Mēs esam īpaši, jo mēs esam...", "Laiks mīlestību padara arvien stiprāku", "Stiprā mamma/tēvs/vectēvs/vecāmāte", "Mūsu ģimene stiprina mūsu pilsētu un valsti", "Mēs esam vienoti kā cimds ar roku", "Mēs esam tikpat strādīgi kā bišu saime".

 

Aptaujas anketas varēja papildināt ar savu izvēlēto nomināciju un ģimeni, ja rodas ideja kādai anketā neminētai nominācijai un ir ģimene, kura tai atbilst.

Labdarības pasākumu organizē biedrība "Atbalsts Valkas ģimenēm".

Komentāri 1

kapeec nekur nav informacijas par rezultatiem???? kadas gimenes? kadas nominacijas? vai tiesaam tik jauks pasakkums nav pelnijis publicitati ar rezultatiem? varbut sikak par gimenemm? :(

pirms 11 gadiem, 2010.01.04 14:28

Valka