Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novads godam pārstāvēts izstādē “Balttour 2014″ 4

No 7.-9. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala” notika 21. starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2014″, kurā sevi ar teicamiem panākumiem pārstāvēja arī Valkas novads – tūrisma informācijas birojs un viesu nams „Ausmas”. Gadatirgu kopumā apmeklēja ap 27000 apmeklētāju.

Tūrisma informācijas biroja vadītāja Anita Tannenberga visas trīs dienas prezentēja Valkas novadu kopīgajā Vidzemes Tūrisma asociācijas stendā. Galvenais uzsvars tika likts uz novadā plānotajiem pasākumiem un svētkiem, jo šogad tie patiešām plānoti krāšņi un grandiozi. Speciāli izstādei tika sagatavots pasākumu plāns, ko varēja saņemt katrs interesents.

Kā vienmēr, tika dalītas Valkas-Valgas un Valkas novada kartes. Papildus tika nodibināti kontakti ar kolēģiem no Latvijas un Igaunijas, sagādāti jauni materiāli tūrisma biroja informatīviem stendiem.

Tūrisma uzņēmējus šogad pārstāvēja ērģemieši – Ilze un Aldis Leicāni, kuri apmeklētājus iepazīstināja ar viesu nama “Ausmas” pakalpojumu klāstu un stāstīja par bērnu nometņu un citu pasākumu organizēšanu. Tam papildus bija iespējams arī nogaršot un degustēt „Ausmās” gatavotos mājražojumus – kūpinātu gaļu.

Ļoti ceram, ka Ķīpsalā satiktos cilvēkus mēs šogad redzēsim Jāņa Cimzes 200.jubilejas gada pasākumos, Robežtirgū, Melodiskās mūzikas svētkos, Roka naktī un citos!

Komentāri 4

Jautājums

Kur var redzēt sagatavoto pasākumu plānu Ziemeļlatvijas lasītāji?

pirms 5 gadiem, 2014.02.12 10:38

hmm

jauki, ka godam!
žēl, ka ne tuvu tik krāšņi, daudzveidīgi un interesanti, kā kaimiņi smiltenieši...

pirms 5 gadiem, 2014.02.13 08:32

kolēga

Krāšņi un daudzveidīgi piedalīties šajā izstādē iespējams vienīgi tad, ja pašvaldība (vai uzņēmējs) ir ieienteresēts un pasākumam atvēl krietnu naudas summu...
Pretējā gadījumā jāaprobežojas vien ar projekta apmaksāto nelielo platību kopējā stendā.

pirms 5 gadiem, 2014.02.13 11:43

Valka