Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novads sabiedriskajos objektos ieguldīs 90 316 eiro 4

 Valkas novada dome prasīs 90 316 eiro aizņēmumu Valsts kasē dažādu pašvaldības iestāžu infrastruktūras un materiālās bāzes uzlabošanai, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.


Līdzekļi tiks paredzēti Valkas novada domes telpu renovācijai, administrācijas ēkas bēniņu pārseguma siltināšanai, jaunas datortehnikas un biroja aprīkojuma iegādei. Tāpat arī rekonstruēs kāpnes Rūjienas ielā 3, renovēs grīdu Valkas ģimnāzijas sporta hallei, mainīs logus Valkas kultūras namam, pirks videosienas monitoru Valkas muzejam, rekonstruēs Ērģemes tautas manu, iegādāsies inventāru Vijciema tautas namam. 

Savukārt Zvārtavas pagastā uzstādīs afišu stendus, remontēs kapliču un apkures sistēmu.Izvērtējot Valkas novada iestāžu iesniegumus 2014.gada budžeta projektam, pašvaldība secināja, ka nepieciešami apjomīgi ieguldījumi. Valkas novada domei neesot pieejami tik apjomīgi finanšu resursi, tādēļ pieņemts lēmums aizņemties.

Pašvaldība aizņēmumu plāno atmaksāt 22 gadu laikā no saņemšanas brīža ar atlikto maksājumu uz diviem gadiem. Atmaksa tiks garantēta ar pašvaldības budžetu.

Komentāri 4

Kultūtas nams

Žēl gan. Kultūras namam pāris gadus jaunie logi atkal jāmaina....

pirms 5 gadiem, 2014.06.19 11:04

Kultūras nams 2

Cik aizņemsimies un kāds plāns atdot?
Cik nodarbinātie būs 2015. -2020. gadam lai atdotu parādu?
Cik bērni piedzims?
Ja lēmums nebūs pamatots ar datiem, iesaku ierosināt kriminālietu par nolaidību un neprofesionalitāti.

pirms 5 gadiem, 2014.06.19 12:26

gaazi gridaa

TP rullee

pirms 5 gadiem, 2014.06.19 14:02

Interesanti

Kur novadā atrodas Ērģemes tautas nams, kuru taisās rekonstruēt, cik zinu, ir Turnas tautas nams un ko nozīmē "rekonstruēt"... pārbūvēt, atjaunot vai vēl kā savādāk...

pirms 5 gadiem, 2014.06.19 17:27

Valka