“Kalnbundās” Zirga gads ir katru gadu 7

Daudzi, sākoties jaunajam gadam un zinot, ka pēc Austrumu kalendāra šis ir Zilā koka zirga gads, meklē horoskopos, ko tas atnesīs.Latvijā gan to vienkārši sauc par Zirga gadu, lai ne tikai koka, bet visiem zirgiem būtu savs gads.

 Valkas pagasta “Kalnbundu” māju saimniece Laima Lāce gan ar horoskopiem nenodarbosies, jo ir pārliecināta, ka viņas saimniecība ik gads ir Zirga gads. Viņa kopj astoņus zirgus. Ar dažiem no tiem saimniece ir piedalījusies vairākos publiskos pasākumos. Taču arī viņai ir ko novēlēt Zirga gadā. Par to lasiet kādā no nākamajiem “Ziemeļlatvijas” numuriem.

Komentāri 7

valcēniete

Laimīte ir pati foršākā. Lai veicas!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.12.28 12:37

Specs

Smuki zirgi. Ir gan aknas sievietei ņemties ar lauku saimniecību un zirgiem. Nevar salīdzināt ar jaunajām "princesēm", kas māk tikai nagus lakot un solārijus apmeklēt, lai nocopētu kādu sponsoru.

pirms 7 gadiem, 2013.12.28 20:49

Alita

Laima ir Cilvēks, Māte ar lielo burtu. Viena velk saimniecību, viss vienmēr ir apdarīts un vēl citiem pieskrien palīgā. Ir izaudzinājusi gurdas un talantīgas meitas, kas arī darba nebaidās. Brauc ar traktoru, gādā dzīvnieciņiem sienu un visu nepieciešamo. Vienmēr esmu viņu apbrīnojusi par viņas gribas spēku, dzīves gudrību un visus darbus un problēmas risina ar smaidu un tādu mierīgumu. Paldies Laimai, ka viņa ir tik laba un novēlu veselību un spēku vēl ilgi jo ilgi!

pirms 7 gadiem, 2013.12.29 17:53

Elga

Liels paldies Laimai par viņas sirds siltumu, labestību, par to sirds siltumu, ko viņa dod bērniem. Tie bērni, kas sāk braukt pie zirgiem, nav atturami, tas ir kā saldējums, kas būtu nepieciešams katru dienu. Esmu lepna par šo vienkāršo, čaklo, sirsnīgo sievieti, mīlošo māti un pacietīgo bērnu skolotāju, lai iemācītu bērnus iemīlēt šos brīnišķīgos dzīvniekus. Lai Jums visiem veselība, izturība un mīlestība Jaunajā gadā!

pirms 7 gadiem, 2013.12.30 10:14

neatkariga

Visi piemin Laimu.. bet blakam ir ari Judite ar savu saimniecibu ...ari ar visu tiek gala un darbojas ka vien var.nez kamdel vinas vards nav nekur vel dzirdets:(..nav macejusi tikt istaja sabiedriba? katrs jau sapratis pa savam..
bet lai vai ka - Laimigu Jums visiem Jauno gadu un lai labaks par aizgajuso:)

pirms 7 gadiem, 2014.01.01 05:15

Laimītes atbalstītāja

Visi piemin Laimu,jo viņa ir to pelnījusi. Judīti gan nepazīstu,bet neesmu dzirdējusi,ka viņa darītu kaut ko Valkas sabiedrības labā. Cilvēkus par Judītes labajiem darbiem arī neesmu dzirdējusi stāstām. :( Laimīte ir cilvēks par kuru visiem būtu jāzina, jo viņa sniedz sirds siltumu un labestību visiem kam tas ir nepieciešams un ar labu vārdu nekad neskopojas:)

pirms 7 gadiem, 2014.01.02 22:16

Zita

Ļoti jauka, atsaucīga un uzņēmīga sieviete. Vairākas reizes esam ar meitu bijušas pie viņas jāt ar zirgiem. Viss sakopts un kārtīgs. Prieks par uzņēmīgiem cilvēkiem laukos. Ja zināmi citi tādi paši, tad par to vajag runāt. Vai gan tikai tad zinām, lielākoties, kritizēt, kad kāds par cilvēku uzrakstījis? Mēs taču katrs varam par kādu cilvēku labu vārdu pateikt. Lai jaunajā gadā ikviens no mums vairāk "celtu " labo!

pirms 7 gadiem, 2014.01.07 17:14

Valkas pagasts