Sportot gribētāji, varētāji un līdzjutēji aicināti uz Valkas pagasta sporta spēlēm 1

Sestdien, 17.augustā no plkst.9:00 Lugažu muižas parkā (Valkas pagastā) jebkādos laika apstākļos norisināsies ikgadējās pagasta vasaras sporta spēles, kurās aicināti piedalīties visi sportot gribētāji, varētāji un, protams, arī līdzjutēji. Sacensības notiks dažādos sporta veidos un disciplīnās gan komandām, gan individuāli. Aicināta arī jaunā paaudze, organizējot bērnu komandas.

 

Sporta spēļu svinīgā atklāšana un karoga pacelšana būs plkst.10:00, bet sacensības sāksies plkst.10:10. No plkst.11:00 – 13:00 ikvienam interesentam tiks piedāvātas zirgu izjādes. Plkst.13.00 būs iespēja baudīt sportisku zupu, bet ap plkst.18:00 – uzvarētāju apbalvošana.

 

Piedalīties var ikviens Valkas pagasta vai Valkas novada iedzīvotājs, kā arī citi interesenti. Katrai komandai jābūt savam nosaukumam, devīzei un kapteinim. Komandām ieteicams vienots, jautrs un atraktīvs „dress code”, noformējums, forma vai to elementi (labākā vizuāli noformētā komanda saņems noteiktu punktu skaitu pie kopvērtējuma rezultāta). Startējot komandā, tās sastāvā jāpiesaka 3 vīriešu dzimuma pārstāvji un 3 sieviešu dzimuma pārstāves, kā arī 2 rezervisti pa vienam no katra dzimuma. Galvenais tiesnesis būs Māris Koops.

 

Komandām būs iespēja sacensties dažādos – gan nopietnos, gan atraktīvos un jautros sporta veidos: lielās (izmērs - Ø 55cm) bumbas futbols, tāllēkšana no vietas, basketbola soda metieni ar šķēršļiem, florbola soda metieni ar šķēršļiem, šautriņu mešana (tradicionālā un netradicionālā), kapteiņu cīņa, traktora vilkšana, jautrības un veiklības stafete, virves vilkšana (klasiskā), baļķu nešana (vīriešiem), šļūkšana pa plēvi, 1 minūtes gulēšana, makšķerēšana, tālmešana, jautrības stafete bērniem.

 

Visas dienas garumā līdzjutējiem, bērniem un vienkārši garāmgājējiem vai braucējiem būs iespēja piedalīties radošās, saistošās un interesantās darbnīcās, kas saistītas ar sporta lietām.

 

Nolikums.

 Reģistrācija dalībai sacensībās, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa mob.t.29694141.

 

Uz tikšanos 17.augustā  Lugažu muižā!

Komentāri 1

Redz nu

Valkas pagastā-cik saprotams no reklāmas-pat klaiņojošajiem suņiem atrasts pragmātisks pielietojums.Lai veicas sportistiem un viņu "dzinējspēkam"

pirms 7 gadiem, 2013.08.15 10:43

Valkas pagasts