Valkas pašvaldībā 28.decembrī būs saīsinātā darba diena

Vidzemē rajonu centra pilsētu pašvaldības gada nogalē strādās pilnu darba dienu 27.decembrī un 28.decembrī, bet Valkas pašvaldībā 28.decembrī būs saīsinātā darba diena.

Valkas pašvaldības preses sekretāre Inguna Medne aģentūrai LETA sacīja, ka 28.decembrī speciālisti darbu beigs dienas vidū, jo saskaņā ar darba koplīgumu pēdējā darba dienā pirms 31.decembra Valkas pašvaldībā jāstrādā tikai līdz pusdienlaikam. Saskaņā ar valstī spēkā esošo likumdošanu Valkas pašvaldībā brīvdiena būs pirmdien, 24.decembrī, līdz ar to Ziemassvētku laikā pašvaldībā būs piecas brīvdienas pēc kārtas. Valmieras pašvaldībā nav plānots nevienu no gada nogalē paredzētajām darba dienām atstrādāt iepriekš. Tur darba laiks tiks organizēts atbilstoši Darba likumam - brīvdienas speciālistiem pienāksies atbilstoši valstī noteiktajām svētku dienām, aģentūrai LETA sacīja pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Gulbenes pašvaldībā speciālisti nestrādās no 22.decembra līdz 26.decembrim, kā arī no 29.decembra līdz 1.janvārim, bet darbā ieradīsies 27.decembrī un 28.decembrī, informēja Gulbenes pašvaldības ārējo sakaru speciāliste Santa Kudrate.

Jau ziņots, ka Tukuma domes administrācija darba dienu no 28.decembra pārcēlusi uz šo sestdienu, 24.novembri.

Tukuma pašvaldībā aģentūru LETA informēja, ka 24.novembrī domes darba laiks būs no plkst.8 līdz plkst.16. Iedzīvotāju pieņemšana tiks nodrošināta no plkst.8 līdz plkst.12.

Tukuma pilsētas Dzimtsarakstu nodaļai darba laiks nemainīsies.

 

Valka