Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas pašvaldība plāno pārveidot trīs degradētas teritorijas 3

Valkas novadā plāno piesaistīt 4 370 323 eiro lielu finansējumu no Eiropas Savienības, lai pārveidotu trīs degradētas teritorijas, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Investīcijas plānots realizēt projektos "Ražošanas telpu būvniecība Varoņu ielā 39A, Valkā", "Degradēto ēku Valkā, Parka ielā 2 pielāgošana uzņēmējdarbībai" un "Katlumājas Valkā, Varoņu ielā 39 pārbūve".

Tās tiek plānots realizēt specifisko atbalsta mērķu "Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām" programmas laikā.

Pašvaldība gatavo dokumentu iesniegšanu vēl divās Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas (VARAM) pārraudzībā esošajās darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" specifisko atbalsta mērķu programmās. Vienā no tām plānots realizēt Meža ielas pārbūvi un Parka ielas seguma atjaunošanu Valkas pilsētā. Plānotais Eiropas Savienības finansējuma apjoms Valkas pašvaldībai - 550 512 eiro.

Pašvaldība plāno veikt investīcijas Valkas novada pašvaldības īpašumā esošajās ēkās ar specifisko atbalsta mērķu "Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo enerģijas resursu izmantošanu pašvaldību ēkās" programmas palīdzību. Pašlaik tiek izstrādāti minētās programmas plānošanas dokumenti, kur nepieciešama arī Attīstības un plānošanas nodaļas līdzdalība informācijas sagatavošanā.


Komentāri 3

Ak Latvija

Valkā viss plaukst un nodeg. Te ir bedre. Te nav dzīves.

pirms 4 gadiem, 2016.03.07 00:00

Valkas pašvaldība plāno...

Valkas pašvaldība plāno no iedzīvotājiem atbrīvoties. Neko jēdzīgu neredzu ar ko Valka varētu lepoties vienīgi ar lielo alkohola veikala daudzumu, Jokeri maģisko Valkas iedzīvotāju algu samazinātājs, un tukšu bedri kur nenotiek normāli pasākumi kas interesētu jauniešiem izņemot pensionārus un cilvēkus ar ierobežotu domāšanu. Un no Valkas visi bēg prom, uzmanieties no šīs baisās pilsētas!!!

pirms 4 gadiem, 2016.03.07 00:04

jockeris

ar ko lepoties??? ar Jokeri??? da labi.. uz pilsētu viena vieta,kur aiziet vakarā atpūsties..
paskat cik citās pilsētās šādas vietas.. Valmierā ap 10, Smiltenē 4???
Valkā tik 1

pirms 4 gadiem, 2016.03.07 16:46

Valka