Valkas pašvaldība tiekas ar iedzīvotājiem 19

Vakar Valkas novada domes vadība un speciālisti tikās ar iedzīvotājiem pilsētas kultūras namā, lai informētu par projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Valkā, 2. kārta" gaitu un atbildētu uz iedzīvotāju jautājumiem.

Cilvēku interese par domes darbu bija liela. Pašvaldības darbiniekiem nācās atbildēt ne tikai uz jautājumiem par ūdenssaimniecību, bet arī par tranzītielas būvi, siltumenerģijas tarifiem un namu remontiem.

Sīkāk par to sestdienas "Ziemeļlatvijā".

Komentāri 19

y

to var redzeet ,ka interese milziigi liela,zaale paarpildiita.

pirms 9 gadiem, 2011.05.12 13:32

arvils

jā milzīga interese no pašvaldības darbinieku puses, iedzīvotāji laikam divi atnākuši, varbūt tie paši iestudētus jautājumus uzdeva

pirms 9 gadiem, 2011.05.12 15:34

neļāva jau diskusijas izvērsties plašākām..visu noteica priekšsēdētājs un neļāva uzdot konkrētus jautājumus, kas iespējams vairāk interesēja iedzīvotājus.
vēl jautājums vai bija liela jēga šai sapulcei, kur pārsvarā runātājs bija tikai priekšsēdētājs un pārējiem izteikties vairāk arī neļāva

pirms 9 gadiem, 2011.05.12 23:22

valmieriete

Man jau liekas, kamēr Albergs Valkā komandēs parādi, lielas pārmaiņas negaidiet...Bet par to interesi-smieklīgi, bet zāle tāda patukša.Vismaz tad bildes nebūtu tādas likuši, kas pašus nodod

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 07:58

!

Interesanti, kad ir vidējais vecums Valkas novadā vadošiem darbiniekiem??? Kamēr pensionāri vadīs novadu par attīstību nav ko domāt, vienīgais par jauniem aizņēmumiem.....

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 09:49

Inta

Visi Alberga atbalsītāji bija klāt,pietrūka vienīgi Valkas pensionāru teātra grupas.Pensionāru pilsētā,pensionārs pie stūres.Vajag atpakaļ Kraukli,tas vismaz pacēla Valkas pilsētiņu no purva.Šitie visi aizdevumi pašiem vien būs jāatdod.

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 13:14

vietējā

piekrītu Intas teiktajam. Atpakaļ Ventu. Lai vai kā daudzi kritizēja viņu, bet tik tiešām tajā laikā vismaz pilsētā kas jēdzīgs notika un viss pamazām virzījās uz labo pusi nekā tagad, kad viss tikai likvidējas un darba vietas arī vairs nav pat tiem, kam vēl bija.
Domē viens otram vietnieks un pilnas divas mājas ar darbiniekiem, bet tik un tā neko nedara. Mēs tikai uzturam domes darbiniekiem algas un vēl papildus daži saņem arī pensiju un sūdzas, ka mazas algas esot.
Kā sapulcē Albergs teica, lai rakstot iesniegumus domei un tad nonākšot attiecīgajā nodaļā, bet kur garantija, ka tik tiešām tā notiks. Ka tikai nebūs tā, ka Albergs pats pateiks gala atbildi.

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 13:38

Ilona

Ventu Kraukli atpakaļ,vajag uzrīkot referendumu,kā tas Latvijā modē.Varu derēt,ka tauta būs par Ventu,viņš vismaz māk vadīt pilsētas dzīvi.

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 17:15

xxx

ko jus to novada domes savakto partiju liderus kaitiniet,,,,,,vini izlasa musu komentarus un uzreiz saslimst ar ziemellatvijas komentaru sindromu,,,,,un tad staiga pa koridoriem un izsludina raganu medibas lai uzzinatu kurs konkreti valcenietis ir ko rakstijis,,,,,izdomasim zales pret so slimibu,,,,

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 19:09

valcēniete

vajag, vajag Ventu atpakaļ,lai tik taisa jaunus kredītus. Tagadējie un mēs visi kopā ar saviem nodokļeim lai nomaksājam lielos Venta un Undas paņemtos 2000.gada sākumā kredītus ( piem. studiju centram, meliorācijai) un tad jau nāks atpakaļ taisīt jaunus kredītus, lai tiktu pie saviem labumiem

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 20:38

valcēnietei

Un,tavuprāt,tagad ir tā pareizā vadība? Es arī esmu valcēniete,bet es atceros,kā Vents strādāja, lai vācu firma ienāktu Valkā un radītu darbavietas. Un tagad runā, ka firma no Valkas aizies un vai domes vadība par to uztraucas? Formāli jau darba vietu radīšana nav pašvaldības uzdevums...
Mans viedoklis,ka no sēdēšanas kabinetos un gudras parunāšanas nekas nemainās. Tad jau labāk kredīti un attīstība! Pajautājiet jauniešiem,ko viņi domā par situāciju Valkā! Tad nebūs jāsaka,ka Vents komentārus par sevi raksta. To viņam "piesiet" daža laba gribētu gan!

pirms 9 gadiem, 2011.05.14 22:42

Nu pastāsti gan kāds sakars Ventam ar vācu firmas ienākšanu.

pirms 9 gadiem, 2011.05.15 10:02

analītiķis

Nevajag piedēvēt vienam cilvēkam pārclvēciskus panākumus. Katram ir sava "uts". Ventam ir savi nopelni. Taču viņam ir arī diezgan cilvēcisku trūkumu. Viss ir tik tālu iestidzis, ka Venta atgriešanās neko neatrisinās. Arī šo domi var piespiest domāt. Nevajag tikai rakstīt komentārus. Ir nepieciešama konkrēta rīcība, lai tas notiktu. Tā mēs te izskatamies pēc strīdīga laulātā pāra. Katrs savā "istabas stūrī" pukstam, un nekas nenotiek. Tas , kas patreiz Valkā notiek, ir feini. Taču par vēlu. Tas bija jādara agrāk. Tagad iznāk, ka viss izskatās briesmīgi, investoriem ne tik nav vēlēšanās te neko pasākt un esošie domā, vai vispār te ir vērts ko darīt. Valkā uz šo brīdi nav nekā, kas spētu pievilināt investorus. Ir tikai vēlamais, ko daļa uzdod par reālo.

pirms 9 gadiem, 2011.05.18 10:31

grifs

Un ko tad Vents tādu dižu pacēla? Studentu pilsētiņu ar Tēraudskolu priekšplānā, ko tagad vairs novads nevar pavilkt? Salika apsardzi un logus Meliorācijā un tagad VISI Valkas novadā par to maksā? Kāda jēga? Var būt mums visuma teleskopu te uzbūvēt un tad vēl 100 gadus visam novadam par to maksāt? Vai štatiem piedāvāt te izbūvēt vienu kosmoskuģu palaišanas TERMINĀLI tam gadījumam, ja Kanaveralā Floridā ir štruntīgs laiks? Tad mūsu Valkas novadu USA mūžigi atbalstīs, ne tā? Fantastiski plāni ir vispār forši, ja vien tiem ir kāds konkr;ets finansētājs. Nevajag tos finansu slogus nogruzīt uz novada iedzīvotāju pleciem, lai nu Vents pats ar tiem saviem "sapnīšiem" ar savām finansu iespējām arī tiek galā. Paskatīsimies, kā sanāks.......

pirms 9 gadiem, 2011.05.18 20:29

JUJŪ

Kā var tik naivi saslavēt vienu cilvēkus, kurš visu iesāka ar oranžo iedoto biezo maku, tāpat kā viņa turpinātāja? Es gan nekad nebalsotu par bohēmistu, kura darba stils sastav no runām un ballītēm.

pirms 9 gadiem, 2011.05.19 16:15

X

JUJŪ
Maks bija valsts. Un uz kredīta. Tagad tie kredīti jāatdod.

pirms 9 gadiem, 2011.05.19 18:44

JUJŪ

Pie kredīta arī katrs netika un tajos laikos dažas partijas ar valsts maku rīkojās kā ar savu, tāpēc tagad esam, kur esam. Izskatās, ka nedomāja, kā atdos.
Pēdējā laikā sapratu, ka ir cilvēku suga, kas veikli izbrauc ar savu muti, radot iespaidu, ka baigi darbojas, bet reāli darbu padara citi, kautrīgākie. Tādi cilvēki sastopami ikvienā vietā un tie parasti rotā avīžu lapas.

pirms 9 gadiem, 2011.05.20 10:10

Valka