Aicina Valkas novada uzņēmējus atbalstīt pulksteņa remontu 2

Jau rakstījām, ka vēl aizvadītajā gadā Valkas centrā uzstādītais tā Hipotēku bankas pulkstenis vairs nerādīja pareizu laiku. Sazinoties ar Valkas novada domes izpilddirektoru Aivaru Cekulu, viņš solīja sākt risināt šo jautājumu. Sākoties jaunajam gadam, vairāki pilsētas iedzīvotāji ievērojuši, ka pulkstenim noņemti rādītāji. 

A. Cekuls skaidro, ka vēl aizvadītā gada beigās tika noņemti laikrāža mehānismi un nogādāti remontā Rīgā. Nesen pašvaldība saņēma informāciju, ka diemžēl esošie mehānismi vairs nav salabojami, bet jauni maksā aptuveni 800 eiro. Pirms šāgada pašvaldības budžeta pieņemšanas un apstiprināšanas novada dome tik lielu naudas summu nevar tērēt, tāpēc izpilddirektors ir uzrunājis vairākus vietējos uzņēmējus ar mērķi aicināt sniegt atbalstu pulksteņa remontā. Savukārt pašvaldība ziedotājam ļautu uz pulksteņa balsta izvietot savu reklāmu vai logo. 

Diemžēl uzņēmēji nav izrādījuši ieinteresētību šādai reklamēšanās iespējai. Atliek vien cerēt, ka ar laiku pašvaldībai radīsies finansiāla iespēja atjaunot šo pulksteni, kas bija kļuvis jau par būtisku pilsētas infrastruktūras sastāvdaļu.   

Komentāri 2

Sīlis

Vai tad domes atbildīgiem darbiniekiem pašiem smiekli nenāk - priekšsēdētājam nopirkt auto un izremontēt telpas par 97 878,94 EUR var, bet atremontēt pulksteni par 800 EUR nevar. Kauns.

pirms 7 gadiem, 2014.01.20 16:28

valka

tiešām kauns!fuj pašvaldībai.

pirms 7 gadiem, 2014.01.23 14:26

Valkas pilsēta