Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Āra trenažieru laukuma atklāšanas pasākums

Biedrības “Jauniešu klubs “Pēda”” projekts “Esi kustīgs un lustīgs Valkā” Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros ir noslēdzies. Projektu apstiprināšanai virzīja biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 16422,12 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums ir 14779,91 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada dome nodrošina līdzfinansējumu 1642,21 EUR apmērā jeb 10 % no attiecināmajām izmaksām.

  Āra trenažieru laukums uzstādīja uzņēmums SIA “Z Company”, un priecē, ka tam ir pieprasījums un ka tas tiek regulāri apmeklēts. Pateicoties uzņēmumam SIA “MJ Eirobūve”, trenažieru laukumā tagad ir uzstādīts arī informatīvais stends, uz kura ir izvietota informācija par trenažieriem.

  30.maijā plkst.18:00 āra trenažieru laukumā būs atklāšanas pasākums ar paraugdemonstrējumiem. Paraugdemonstrējumi tiek īstenoti Valkas novada domes projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā”, id. Nr. 9.2.4.2/16/I/035 pasākuma “Nedeldē soliņus, nāc vingrot!” ietvaros, kur sporta speciāliste Marta Empele praktiski parādīs jeb demonstrēs vingrinājumus, kurus var paveikt jeb izpildīt uz uzstādītajiem āra trenažieriem, un sniegs paskaidrojumus (piemēram, kādas muskuļu grupas tiek nodarbinātas, izmantojot attiecīgo aprīkojumu un veicot konkrēto vingrinājumu), pievēršot uzmanību arī drošības tēmai (piemēram, kādus vingrojumus nebūtu vēlams izpildīt uz uzstādītajiem āra trenažieriem). Būs informācija, kā pašam veidot un plānot savus treniņus.

  Ierašanās sporta tērpos, jo pēc informatīvās daļas būs vispārējās fiziskās sagatavotības treniņš (~45min), izmantojot jaunos āra trenažierus un laukuma apkārtni. Līdzi jāņem ūdens, kā arī pirms fiziskas slodzes būtu jāpaēd vismaz 1 stundu iepriekš. Uz tikšanos!

Valkas pilsēta