Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Drosmīgie un interesenti aicināti piedalīties videoklipa filmēšanā 3

Šī gada 21. decembrī Valka-Valga ar plašu un aizraujošu kultūras programmu atzīmēs Šengenas līguma parakstīšanas 10. gadadienu.

         Gatavojoties svinībām, ikviens valcēnietis aicināts piedalīties šī pasākuma veidošanā. Pasākuma organizatori ir iecerējuši uzņemt videoklipu, kurā Valkas-Valgas iedzīvotāji stāsta, kā bija dzīvot, kad mūsu pilsētas dalīja robežpunkti, kā valcēnieši gāja uz Valgu iepirkties un otrādi, varbūt kādam ir izstāstāms kāds interesants gadījums, kas sasauktos ar šo tēmu, u.c.    Iespējams kādam iedzīvotājam ir saglabājušās bildes, kurās var redzēt to laiku, kad cilvēki, šķērsojot robežu, uzrādīja robežsargiem pases, stāvēja garās rindās pēc Valgas veikalos lētāk nopērkamā cukura vai kāda cita produkta! Tās arī ļoti noderētu videoklipa izveidē!

         Drosminiekus un interesentus, kuri vēlas piedalīties šī videoklipa izveidē, stāstīt savas atmiņas, pārdomas, dalīties kādās jaukās vai smieklīgās atmiņās, aicinām pieteikties līdz šī gada 10. novembrim (ieskaitot), rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot 26444002.

         Ceram, ka valcēnieši un valdzēnieši būs aktīvi un atsaucīgi, un organizatoru iecerētais tiks realizēts! Uzfilmētais videoklips būs redzams gan 21. decembra pasākumā uz liela LED ekrāna, gan Valkas novada un Valgas pilsētas sociālajos tīklos un, iespējams, arī Latvijas un Igaunijas nacionālajā televīzijā.


Komentāri 3

biedriba.latvija1918

Priekškam jums tas viss, ja ēku, kā galvēno Šengēnas simbolu - jauksiet nost? Kur pulcēsimies pēc 20 gadiem? Ķeksim?

Bērniem vēsturi jāstāstā kādā veidā? Ka bija muita? Bet bērnam to jāiztēlojās kā? Ka dzeloņdrātis ar suņiem vai kā glīto mājiņu ar laipniem robežsargiem tajā?

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.06 13:10

biedriba.latvija1918

Lai arī skaidrs ka keksim viss. Priekškam Jums vēsture? No vēstures saprotiet tikai uzcelt nevienam nevajadzīgos monumentus par iedzīvotāju nodokļu naudu. Palīdzot pazīstāmiem tēlniekiem nopelnīt, apgūt naudu. Naudas esošām režīmam nav nekad un nekam, prasi kam vēlies, tā brīnumkārtā parādās, ja vadība izdomā kautko savu. Ietvju nav, sala Pedeles upē aizauga. Drīz arī cilvēku nebūs. Valgā , un Igaunijā kopumā, no 1/2018 uz rokas būs 500. Kurš Valkā paliks? Pieminekļi vien. Tāda esot oranžo sūtība, vieni izputina valsti, citi pilsētas. Oranžisti vien paliks, visi tie piebarotie, apmaksātie par kopējo nodokļu naudu. Kuri katrā stūrī slavinās cik te forši un jauki, un jauno paaudzi nekur citur ka Valkā nav labāk laist pasaulē, a pašiem ražotni labak slēgt un izveidot tajā nozares muzeju, jo pagajušā laikmeta vidus interjeri jau pastāv.

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.06 20:25

bezugunsnavdumu

Tak nemocies, redzu sāp, bet nemocies. Izveido savu ražotni kur citur. Apgūsti igauņu valodu un izveido Igaunijā. Kas tev Valkā liek par katru cenu īstenot? Atbildība par grantu? Tak paši deva, nav jau aizdevuma saistības. Domā atņems? Uzrakstīsi jauno sleju avīzē, lai apdomā divreiz sekas.

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.07 16:22

Valkas pilsēta