Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunie īpašnieki nojauc vēsturisko ēku 7

Neskatoties uz valcēniešu protestiem, sagatavošanas darbi automazgātavas būvniecībai un bijušās tipogrāfijas ēkas nojaukšana Valkā, Rīgas ielā 12, šodien ir sākusies.  Jaunie īpašnieki šobrīd uzsākuši vēsturiskās ēkas nojaukšanu. Teritorija ir iežogota, arī mājas apkārtnes koku stumbriem aplikti dēlīši, lai nebojātu tos.

Komentāri 7

tevs.pestitajs

Tas nav nojaukšana, tas ir postīšana. Ar steigu, za zagļi. Varētu vēl nakts aizsēgā, lai vairs nebūtu pierādījumu, ka veca, ka vēsturiskā, ka vērtīgā. Krievu okupantu tikumi. Vent, ka tu pārdevies, visas Tautas Frontes vērtības nobradāji.

pirms gada, 2017.02.24 17:13

tevs.pestitajs

Bet pa lielam, katrs valcenietis sasmērējies šīnī lietā. Saujai nevienaldīgo muļķu nebija vienalga, pārējiem līdz viņu sētā buldozers neiebrauks būs vienalga viss. Problēma būs tad kad iebruaks, nebūs kam lūgt atbalsta, jo visme būs vienalga. Nav kopības, varētu ķēdē nostāties un nepieļaut. Nebūs nekad 4. Atmodas ja krievu okupanti okupēs Latviju. Nav sabiedrībā atbalsta vienam pret otru, drīzāk nories vai pārdos, nekā atbalstīs. Padomijas režīms tomēr izpostīja Latviju un latviešu spējas domāt kritiski, izvērtēt. Valdība pateica - tur svins, tur grausts, tur viss slikti. Neviens i nepadomāja atrast speciālistus ekspertīzei. Nav tur svina, ja būtu, ēku ļautu izjaukt dēļiem, kāds paņemtu paraugus un kraukļa runas būtu meli, bet māju sarāva gabalos. Interesanti kur tagad vedīs, tur tak svins. Jāsūdzās Vides Inspekcijā, tur viss esot bīstams būvatkritums.

pirms gada, 2017.02.24 17:26

mony5

Uz ēkas stāvēja uzraksts no LATIO,ka pārdod māju,arī ss.lv bija sludinājums,tad kāpēc tā saucamā ´´sauja nevienaldzīgo muļķu´´ neiegādājās to ēku un nepasargāja no dabīgās sabrukšanas?

pirms gada, 2017.02.25 11:39

tevs.pestitajs

Sebres kundze, kā iespējams diennakts laikā iegūt 33 plusus? Kremļa troļlu fabrika jau ganās te? Vai arī tie visi esot valcēnieši kuri pārdevušies par jūdas grašiem?

pirms gada, 2017.02.26 18:12

tevs.pestitajs

Jūs varat rakstīt ko gribat. Vēstule VVD tapa jau piektdien, jo nevar ka svinu līdz jumtam saturošu ēku demontē ka vistu šķūni. Vajadzēs ievērot visu likumdošanu, putekļu slāpēšanu, katra vismazāka koksnes gabala novietošana īpašajā konteinerā, nogādāšana speciālajā poligonā, grunts izvešana līdz 5 metriem dziļumā. Pilsētas galva nevar melot, ja pilns ar svinu tad viss tur esot bīstams būvatkritums. Nedrīkst piesarņot Latvijas vidi.

pirms gada, 2017.02.26 18:25

tevs.pestitajs

Paņideļnik ģeņ tižolij? Kaitniecība apstājusies vai arī saņemts rājiens no Rīgas?

pirms gada, 2017.02.27 17:33

tevs.pestitajs

Māja izvarotā veidā izvesta pašvaldībai piekritīgā teritorijā meliorācijas rajonā kur mēģināts to sadedzināt, bet neraža, ka VVD saņema informaciju un liecības, ar norādi uz pilsētas galvas atziņu ka māja esot viscaur piesūknēta ar svinu.

pirms gada, 2017.03.02 18:08

Valkas pilsēta