Kaķenīte ar bērniem meklē mājas 2

 Lai lūgtu redakcijas palīdzību sameklēt mājas nelaimē nonākušai kaķenītei un viņas diviem ņipriem kaķēniem, pie mums vērsās kāda valcēniete.

 Pavisam nejauši viņa kaimiņu šķūnīti ieraudzījusi skaistu, bet diemžēl bez mājām palikušu kaķenīti. Lai dzīvnieciņi nenomirtu badā un nenosaltu, sieviete aiz žēlastības sākusi tos barot. Diemžēl pajumti viņa nevar sniegt, jo mājās jau ir raksturā greizsirdīga kaķene. Taču glābēja ir apņēmības pilna parūpēties par cilvēku nežēlastībā kritušajiem dzīvniekiem un tiem sameklēt mājas. 

Diemžēl kaķenīti neizdevās nofotografēt, jo tā svešinieku klātbūtnē ir diezgan tramīga. Taču, ieraugot savu labvēli, viņa izskrien pretim sveicinādamās un pateikdamās par ēdienu. 

Valcēniete novērojusi, ka kaķenīte ir ideāla mamma saviem kaķēniem. Tos pa šķūnīša durvju šķirbu arī izdevās ieraudzīt – paaugoties, kaķēni būs skaistā pelēkā krāsā, tāpat kā viņu mammīte. Ja kāds no sirds vēlas palīdzēt šiem bēdubrāļiem, aicināti zvanīt uz mobilo tālruni 26301256. 

Pēc tam kopā domāsim, kā rīkoties tālāk.  

Komentāri 2

Special

...pajumti atsaka greizsirdīga kaķene! Jūsu mājās ir saimnieks- cilvēks? Cilvēks tur ir? Saimnieks ir? Pēc raksta spriežot raksta autore ir bezmugurkaulnieks! Mājas Kaķene kopē saimnieces domas - nafig vēlvienu salašņu!
Adresīti?
Savāksim!

pirms 6 gadiem, 2015.01.31 23:46

Special

Ar to arī atšķirās šīs sugas! Suņiem ir saimnieks, draugs.
Kaķi ir saimnieki pār saviem turētājiem un iespļaujiet man ac'i, ja tā nav! Norīsiet visus pilsētas kaķus klaidoņus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sāksiet ar Bauskas ruņču pie***ajiem pagalmiem!

pirms 6 gadiem, 2015.01.31 23:52

Valkas pilsēta