Kuram Valkā traucēja sarkanā kļava? 12

Piektdienas rītā, ejot cauri parkam, kas izveidots ap Lugažu laukumu, zālājā mētājās nolauztu zaru kaudze un koka stumbenis. Proti, kādi neģēļi bija nopostījusi vienu no krāšņajām sarkanajām kļavām. 


To, ka koks ir nopostīts, apstiprināja arī novada domes  Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas darbu vadītāja Vija Iļda, piebilstot, ka arī atkritumu urna pie soliņiem netālu no pilsētas kultūras nama bija apgāzta. Ja urnu var novietot atpakaļ, tad kociņu diez vai vairs izdosies glābt. 


Likumsakarīgi rodas jautājums, kuram parkā traucēja krāšņais akcents un vai tiešām šiem cilvēkiem nav nekādas sirdsapziņas? “Ziemeļlatvija” atgādina, ka novada dome ir solījusi naudas prēmiju tiem iedzīvotājiem, kuri pašvaldībai sniegs noderīgu informāciju, lai varētu atklāt šādus gadījumus. Aicinām ikvienu nebūt vienaldzīgiem un palīdzēt novērst bezatbildīgo vandaļu rīcību. 

Komentāri 12

sen jaorganize

brivpratigo patrula. kas domei lidzeklu nebus organizet 6 cilvekiem mainas darbu, kaut ar minimalo? vismaz vasaras periodam.

vasaras naktis daziem varbut pat prieks bus ar kajam vai ar riteni atrasties pilsetas teritorija. tas nemaz nav gruti. naktis ir klusas, sedi centra klausies skanas, izbrauc apli, kur saklausiji sunu breksanu vai divkajainu alesanos ierodies tur. tapat vakaros ir redzama situacija kad cilveki ieperkas ar alko.

pasvaldibas policiju var likvidet, jega no tas dienas laika?

pat nejedz likvidet alkoholiku sanaksanas vietu koka lapa paraleli rigas ielai. nesen domaju iziet to, pasedet padomat domas, tak tur sez desmit alkoholiku, visi solini aiznemti.

brivpratigie ari tur varetu ierasties, trenkat padibenes.

citadi nav jegas kautko labiekartot.

pirms 7 gadiem, 2014.06.09 11:58

policija

pilsētā ir algoti pašvaldības policisti.

pirms 7 gadiem, 2014.06.09 13:05

.....

ja vien būtu jēga no tiem pašvaldības policistiem! :D Te var redzēt, ka jēgas nav!!!!

pirms 7 gadiem, 2014.06.09 13:33

tikai ta alogta policija

neko nedara, kokus lauz, sienas apzime. par ko tiek sanemta alga? par naudu ko iziet algas, varetu vismaz jaunus kokus iestadit un sienas parkrasot, lai jau posta, ja policija ir bezzobaina.

pirms 7 gadiem, 2014.06.09 13:33

Jautājums

Priekš kam pašvaldību policija, vai tikai tāpēc, lai izbrauktu apli pa pilsētu un pārbaudītu, vai pie privātmājām izlikti karogi? Kurš gan cits, ja ne pašvaldību policija, ir atbildīga par kārtības nodrošināšanu pilsētā! Darba laiku vajadzētu mainīt un piesaistīt palīgā brīvprātīgos. Vai tiešām tas nav iespējams??? Un, ja vandāļi zinātu, ka tiek veikti reidi, baidītos gan. Tautas kalpi, padomājiet arī jūs, tā ir visu mūsu kopēja sāpe!

pirms 7 gadiem, 2014.06.09 14:22

nu kam

ar dzipu izbraukt, ponts tak. kur vel Latvija pasvaldibnieki brauc ar dzipu. kad bija cimzes pasakums, draugi, ne valceniesi, brinijas, ko tas dzips brauka apkart, vai tik kadam biezajam biletes pietruka.

bija soketi, ka ar so benzina kapsetu parvietojas pasvaldibas policisti.

nav glamuri atbraucot ar dzipu iet ar kajam, tapec lapene sez bomzi, apkart visu posta. nu ka tu pie lapenes ar masinu piebrauksi? vot masinu jaunu nopirks tad varbut kas labosies, a varbut ari ne.

tagad pasvaldibai mega ideja par kautkadu mezaparku, tur tak visu nozags kas nebus piesiets. solinus nozags, kocinus nozags vai nolauzis. ja jau estrade ik gadu delus demole, ko tiem kocins?

kurs nozaga un kapec nav atjaunots solins pie kokletaja? par kadu mezaparku jus tur murgojat, ja nevarat likvidet zaglus? jega buvet? ielieciet naudu kaste un novietojat to pie kn laukuma. nozags bet vismaz nebus jatere cilveku darbs. cilveki centas stadija klavu, lai PILSETAS CENTRA to nolauztu.

varbut sakuma jaizveido pasakums lai vietejie huligani baiditos no savas enas un sedetu klusi? es varu iedomaties kada publika sedes taja mezaparka pie estrades ja izliks solinus. visi pilsetas alkonauti parvaksies tur.
nerunajot par to ka vasarnicu ipasniekiem bus jauni solini.

pirms 7 gadiem, 2014.06.09 16:09

;;

Kāpēc domes deputāti nevarētu iziet reidos, nekādas iedzīvotāju pieņemšanas netiek rīkotas, kā to paredz likumdošana, tad ar acīgo A.S. priekšgalā uz priekšu!
Visās sevi cienošās pilsētās ir videonovērošana, uzreiz būtu respekts.

pirms 7 gadiem, 2014.06.10 13:20

.

Jūs ko.. pašvaldībnieki dara. Vizinās - tas taču smags darbs.. visu ko viņi var tas ir piesieties pie tiem, kas atstutējušies pret veikala "Lats" palodzi. Neko lietderīgu viņi nedara.

pirms 7 gadiem, 2014.06.15 02:52

Viedais

Nekas nav jāorganizē un jāsola prēmijas, jādomā ar galvu un jāizprot- kur reāli šādi skaisti kociņi varētu izdzīvot. Dikti modīgi palicis pilsētas centrā stādīt īpašo cilvēku, īpašos stādus, vai pilsētā trūkst nomaļāku vietu kur stādīt? Valka ir tāda kāda ir un postītāji ir visur.

pirms 7 gadiem, 2014.06.10 21:45

rrr

Man godigi vispar tracina Lugazu laukuma kur ta pa pilno koki vel stada kaut kadus krumus mezonigus

pirms 7 gadiem, 2014.06.19 15:28

žanis

Noķert, nopērt. Tagad jau nedrīkst. Noslānīt ar siksnu.

pirms 7 gadiem, 2014.07.31 21:12

Valkas pilsēta