Pasaules valcēniešu dienas domnīcā 2

Pasaules valcēniešu dienu, iespējams, nozīmīgākajā pasākumā – domnīcā diskusijas norisināsies trīs sadaļās. Pirmajā daļā diskutēja par uzņēmējdarbības attīstību Valkā, kā arī par priekšnosacījumiem, lai cilvēki te paliktu un aizbraukušie atgrieztos. Savukārt otrās – tūrisms, mobilitāte un piederība, Valkas tēls – XXI gadsimta realitāte. Trešās daļas temati bija aktualitātes izglītībā, valcēniešu kultūras identitāte un latviskā apziņa Latvijas simtgades kontekstā, sporta izrāviens.

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Nevaru saprast šī pasākuma dziļo domu. Trūkst ideju? Un daudz izdomāja, vai tikai atnāca un pazīmējas ar mākoņu piliem? Valkā ir pāris cilvēki kuriem esot reālas idejas kā pacelt Valkas latiņu, cik zinu arī ar vadību runāts bija, bet nezkāpēc atteikts esot. Savādi kautkā. No vienas puses deklarē, ka atbalstīs ikvienu, bet tad atsaka ar naudas trūkumu. Ja naudas nav, kam rīkot visus šos brainstorm pasākumus? Ar cerību ka kādreiz Eiropa atmetīs kaulu? Varbūt jāsak no kautkā maza?

pirms 6 gadiem, 2015.10.06 14:40

bezugunsnavdumu

Apskatīju arī galeriju, un radās jautājums. Lai jau nabagi, bet bagātie bijušie/esošie valcenieši bija gatavi ziedot kaut 10000 eur ideju piepildei, vai arī visi draudzīgi sedēja un sapņoja par miljonu vērtiem projektiem, kuru izpildei naudai jānokrīt no debesīm, jo par 100000 eur vērtiem sapņot esot garlacīgi, un būtu reāli jāziedo? Miljonus skaidrs ka nesaziedos un 10000 arī nebūs no kabatas jāvelk ārā.

Skatoties sejas radās domas, ka pusei noteikti neesot nekādu ideju galvā.

pirms 6 gadiem, 2015.10.06 19:19

Valkas pilsēta