Valkā atklāj modernu Multifunkcionālu jaunatnes iniciatīvu centru

Šodien, pulksten 13 Valkā, Semināra ielā 21 atklāja tikko izremontētu mūsdienīgu Multifunkcionālu jaunatnes iniciatīcu centru. Novada domes Jaunatnes lietu speciāliste Romina Meļņika stāsta, ka ir pagādis gads kopš tika uzsākts projekts "Multifunkcionāla jaunatnes iniciatīvu centra izveide Valkā". 

Šis projekts īstenots ar Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos Latvijas reģionos" aktivitātes "Multifunkcionālu jaunatnes iniciatīvu centru izveide" ietvaros. Izrādās, Valkas jaunatklātais jauniešu centrs Latvijā pēc kārtas ir 26 un arī pēdējais, jo šā gada martā beidzas šī programma. 

Projekta laikā ir izremontētas telpas, izveidota uzbrauktuve,nopirksts viss nepieciešamais aprīkojums - interesantas galda spēles, datori, mūzikas instrumenti, sadzīves tehnika, elektroiekārtas virtuvei, mēbeles centram un atpūtas telpai. Ēkas 2. stāvā ir ierīkots hostelis, kurā kopumā varēs apmesties 26 iemītnieki. Ir arī tualetes un dušas telpa puišiem un meitenēm.

Valkas pilsēta