Valkā notika Patriotu skrējiens 12

Trešdien mežā pie skulptūras "Koklētājs" Valkā notika Patriotu skrējiens. Tajā trijās vecuma grupās piedalījās vairāki desmiti dalībnieku. Distances garums bija 1250 metru un tajā bija jāpārvar dažādi šķēršļi, tostarp arī tādi, kas prasīja lielu fizisku piepūli.

Komentāri 12

skatītāja

Interesants, nebijis pasākums Valkā. Lai veicas!

pirms 6 gadiem, 2014.11.13 09:43

kot

Nosaukums un ideja nebijusi, bet izpildījums un uzdevumi tie paši, kas visos pasākumos. Valkas sporta speciālisti kārtējo reizi pierāda, ka izdoma viņiem nestrādā. Ja šie "šķēršļi" bija interesanti, tad es nezinu, tos pat nevar nosaukt par šķēršļiem.
Bet varbūt nākamgad būs idejas un izdoma, ko likt šķēršļos, lai tie būtu pārbaudījums.

Un kas tas vispār bija par laiku? 14:00? Pasākums tiešām bija domāts tikai skolniekiem un bērniem? Atskaitot dažus pieaugušos, kas varēja atļauties atnākt darba laikā, vai kuriem bija brīvs, vai vispār nav darba!

pirms 6 gadiem, 2014.11.13 09:52

---> kot

Gaidīsim "kot" ar idejām un Jūsu radošo izdomu, arī sabiedrība ir laipni aicināta iesaistīties ar ierosinājumiem Valkas sporta dzīves uzlabošanā!

pirms 6 gadiem, 2014.11.13 10:08

kot

Lai jau strādā un domā vien tie sporta speciālisti, ne velti viņiem maksā nesliktas algas. Sporta biedrības un klubi tā jau visu dara paši viņu vietā, tad tagad vēl to gaidīs no parastajiem iedzīvotājiem?

Neviens jau nenosoda, ir jau labi, ka tiek izdomātas šādi jauni pasākumi, bet tiem apakšā ir jābūt pamatam, ja grib piesaistīt cilvēkus un sportistus, nevis tikai bērnus. Lielāks apgrūtinājums un patriotiskāk būtu bijis, ja katram iedotu 3 sveces (sarkanu, baltu, sarkanu) un jānoskrien šie šķēršļi tā, lai neviena svece nenodzistu, tad visi varētu pa tiešām iespringt, un tas, kas to paveiktu būtu pelnījis apbalvojumu.

pirms 6 gadiem, 2014.11.13 11:30

tok

apvainojumi un aizrādijumi ir viss, ko redzu šajos komentāros,. tiešām nav ko citu teikt!
kā jau kārtīgs Latvietis skatās otram makā nevis savējā,.
gan jau nākošgad varēsi skriet ar svecīti rokās pa pilnīgu tumsu un par tavu drošību organizators nenesīs nekādu atbildību,.

pirms 6 gadiem, 2014.11.13 14:59

kot

Ja nav ko teikt, tad klusē!

Tici man, manas ieteiktās "svecītes" ir daudz labāks un piemērotāks variants šī skrējiena tematikai, nekā bija esošais izpildījums ar viscaur notītām drošības lentiņām, izmantojot to kā šķērsli. Izskatījās pēc ļoti, ļoti lēta pakaļdarinājuma "Stipro skrējienam" uzsverot vārdu "Patriots", bet kas tajā skrējiena bija tik patriotisks? Patriotiski bija, ka vispār piedalījies? Sanāk, ka tikai bērni Valkā ir patrioti!

pirms 6 gadiem, 2014.11.13 15:42

:(

Kas ar Jums, valcēnieši, respektīvi, burkšķētāji ir??? Sporta pasākumi slikti, kultūras pasākumi arī, domes darbība slikta un veikalos prece tāda pati! Kas ar Jums? Pasakiet kaut vienu piemēru, kur tad ir tik labi, lai teiktu, ka Valkā viss slikti?

pirms 6 gadiem, 2014.11.14 20:55

viss ir slikti

nu viss ir, absoluti viss ir slikti. slikti. slikti. slikti.

pirms 6 gadiem, 2014.11.14 21:14

Valkas pilsēta