Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā notiks sapulce amatiermākslas kolektīvu vadītājiem un speciālistiem

22. janvārī plkst. 14:00 Valkas pilsētas kultūras namā notiks Valkas novada domes Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas rīkotā novada kultūras iestāžu visu žanru amatierkolektīvu vadītāju, speciālistu gada sapulce. Sapulces laikā veiktos pētījumus “Kolektīvu vadītāju loma Dziesmu un deju svētku tradīcijas pārmantošanā” un “Dziesmu un deju svētku tradīcija māksliniecisko kolektīvu ikdienas praksēs” prezentēs Agnese Hermane, Valsts pētījumu programmas “Habitus” pētniece, Latvijas Kultūras akadēmijas docente un Līga Vinogradova, Valsts pētījumu programmas “Habitus” zinātniskā asistente.


  Turpinājumā par novada amatiermākslas kolektīvu darbību, regulējumu, 2017. gadā plānotajiem svētkiem un konkursiem/skatēm, kā arī savstarpējas diskusijas, priekšlikumi, ieteikumi ar nodaļas darbiniekiem un deputātiem.  

Valkas pilsēta