Valkā par 1,8 miljoniem eiro rekonstruēs Rīgas ielu

Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija) parakstījis līgumu ar SIA "RERE Vide" par Rīgas ielas rekonstrukciju.

Kā aģentūru LETA informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Aksana Markoviča, kopējā līguma summa ir 1 796 280 eiro.

Darbu laikā pilnībā tiks rekonstruēts ielas posms no rotācijas apļa līdz pagriezienam uz Valsts sociālās aprūpes centra Valkas filiāli, kā arī izbūvēs apgaismotu ietvi.

Ielas posms reizē ir arī Eiropas nozīmes transporta koridora A3 Rīga-Tartu-Pēterburga posms un bija ļoti sliktā tehniskā stāvoklī. Lielākā darbu daļa tiks veikta par valsts budžeta līdzekļiem. Ieguvēji būs gan visi autobraucēji, gan vietējie iedzīvotāji, jo uzlabosies gan drošība, gan nebūs jālauž savas automašīnas, gan spožāks kļūs pilsētas tēls.

"Esam vienojušies ar būvniekiem, ka šogad darbus pamatā veiks, netraucējot satiksmi. Beidzoties ziemai, rekonstrukcija ritēs maksimāli ātri, lai līdz rudenim visi darbi būtu pabeigti. Skaidrs, ka pie tik dzīvas satiksmes ilgāki darbi būtu ļoti traucējoši. Ir patiess gandarījums, ka šai rekonstrukcijai izdevās piesaistīt valsts budžeta līdzekļus, jo tikai pašvaldības spēkiem tas nebūtu iespējams," uzsvēris Krauklis.

Valkas pilsēta